رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

انتخاب 12 مسجد در بروجرد در راستای ارائه خدمات به پیشکسوتان نیروهای مسلح - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخاب 12 مسجد در بروجرد در راستای ارائه خدمات به پیشکسوتان نیروهای مسلح

انتخاب 12 مسجد در بروجرد در راستای ارائه خدمات به پیشکسوتان نیروهای مسلح

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حسین کوشکی در جلسه بررسی برنامه‎های اجرایی جامعه قرآنی نیروهای مسلح این شهرستان در محل پادگان مهندسی بروجرد اظهار کرد: فعالیت جامعه قرآنی پیشکسوتان نیروهای مسلح این شهرستان در راستای تقویت فرهنگ قرآنی متمرکز می‎شود.

وی ادامه داد: تقویت فرهنگ روخوانی و تفسیر قرآن‌کریم در مساجد این شهرستان و برگزاری برنامه‎هایی با این مضامین از ضروریات امروز است.

مدیر جامعه قرآنی پیشکسوتان نیروهای مسلح بروجرد، راهکار عملی مبارزه با جنگ نرم دشمن را در انس و الفت با قرآن‌کریم و تبیین مبانی و معانی آن در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: وجود برخی ناهنجاری‌های اجتماعی و خانوادگی در جامعه نشأت گرفته از دوری از قرآن است.

کوشکی، وجود قاریان برجسته قرآنی از نسل جوان و نوجوان در شهرستان بروجرد و کسب عناوین برتر در جشنواره‎های مختلف قرآنی را نمودی از انس دیرینه مردم این شهرستان با قرآن دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به اسلام‌هراسی غرب و تلاش آنان در توقف موج بیداری اسلامی در جهان، تاکید کرد: این هراس و دست و پا زدن غرب ناشی از قدرت نفوذ اسلام در اقصی نقاط جهان خصوصاً غرب و آمریکا است.  

مدیر جامعه قرآنی پیشکسوتان نیروهای مسلح بروجرد با اشاره به اینکه همواره حق ماندنی و باطل رفتنی و فنا شدنی است، عنوان کرد: اهتمام مسئولان خصوصاً مسئولان فرهنگی جامعه در نهادینه کردن اصول اسلام ناب محمدی در قالب ترویج مبانی قرآنی ضروری است.

کوشکی در پایان هدف از راه‎اندازی خانه قرآنی پیشکسوتان نیروهای مسلح بروجرد را ارتقای سطح فرهنگ قرآنی در جامعه نیروهای مسلح دانست.