جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

انتقاد از قرار نگرفتن لرستان در ردیف ارتقای شاخص های توسعه - نمایش محتوای خبر

 

 

انتقاد از قرار نگرفتن لرستان در ردیف ارتقای شاخص های توسعه

انتقاد از قرار نگرفتن لرستان در ردیف ارتقای شاخص های توسعه

امام جمعه خرم آباد گفت: از دولت انتظار داریم در بودجه سال 1396 شاخص های توسعه استان لرستان را نیز تقویت کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی افزود: دولت برای 6 استان در لایحه بودجه سال آینده بودجه ای در نظر گرفته تا شاخص های توسعه آنها همچون سایر استان های بیشتر توسعه یافته کشور بهبود یابد.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با انتقاد از اینکه در لایحه بودجه سال 96 لرستان جزو 6 استان ردیف بودجه ارتقای شاخص های توسعه قرار نگرفته است؛ افزود: لرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور در نظر گرفته شده است و در حوزه صنعت، کشاورزی و اشتغال وضعیت مناسبی در کشور ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در خطبه های نماز جمعه امروز افزود: بعد از انقلاب دشمنان با ترور شخصیت ها و تفرقه افکنی می خواهند مانع پیشرفت کشورمان شوند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی گفت: مساله بحران سوریه روز به روز پیچیده تر می شود چرا که آمریکا با شیطنت و دوگانگی در رفتار و حمایت از برخی کشورهای عربی مانع صلح و امنیت مردم سوریه شده است.

خطیب نمازجمعه خرم آباد همچنین به اعدام 3 جوان بی گناه بحرینی اشاره کرد و افزود: شهادت این 3جوان انقلابی به وسیله آل خلیفه و فتنه انگیزی عربستان سعودی امری نابخشودنی است و خون مظلومان به وسیله مجاهدت های انقلابیون در بحرین ریشه استکبار و استبداد را خشک خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه خرم آباد همچنین به حادثه دردناک ساختمان پلاسکو در تهران اشاره کرد و گفت: این حادثه، حادثه ای بسیار دردناک و تاسف بار بود و باعث شهادت آتش نشانان فداکار و با شهامتی شد که برای نجات جان و مال مردم تلاش کرده بودند.