رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

انتقاد معاون استانداری لرستان از برخورد نکردن پلیس با رانندگان متخلف - نمایش محتوای خبر

 

 

انتقاد معاون استانداری لرستان از برخورد نکردن پلیس با رانندگان متخلف

انتقاد معاون استانداری لرستان از برخورد نکردن پلیس با رانندگان متخلف

معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: رفع مشکلات ترافیکی استان نیازمند استفاده از مشاورین متخصص است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد اصلانی در جلسه شورای ترافیک استان، افزود: پروژههای اصلاحی برای اصلاح معابر شهری و کاهش سطح ترافیکی استان باید کارشناسی بوده و از طرفی توجیه اقتصادی داشته باشند.

وی بیان کرد: رفع مشکلات ترافیکی لرستان نیاز به استفاده از دانش و تجربه مشاورین متخصص دارد تا استانداردها و ضوابط در نظر گرفته شود و عاقبت طرحهای اجرایی به اضافه شدن مشکل دیگری ختم شنود.

این مقام مسئول ادمه داد: باید طرحهای ارائه شده شورای ترافیک ابتدا توسط مهندسین کارآزموده و مجرب بررسی شود تا شاهد مشکلات در بحث راهها و معابر نباشیم.

معاون عمرانی استانداری لرستان اظهار کرد: اگر قرار است پل عابر پیاده در معابر احداث شود بهتر است در کنار آن تمهیداتی نیز در نظر گرفته شود چراکه استقبال مردم برای عبور از پلهای عابر پیاده بسیار کمرنگ شده است.

اصلانی خاطرنشان کرد: بریدگیها و دوربرگردانهای خیابان 60 متری مرکز لرستان نیاز به اصلاح دارند و باید شهرداری از طراحان مجرب جهت تجویز نسخه اساسی برای رفع مشکل این بریدگیها اقدام کند.

وی با انتقاد از برخورد نکردن پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگان متخلف، اظهار کرد: استاندار لرستان نیز از این قضیه بسیار گلهمند است که چرا پلیس با رانندگان متخلف برخورد قاطع ندارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: نباید در برخورد با رانندگان متخلف تعارف و یا اغماض کرد؛ اگر قانون در راهنمایی و رانندگی اعمال نشود ناهنجاریها اوج خواهد گرفت و کنترل از دست پلیس خارج میشود.

اصلانی گفت: تابلوی راهنمایی و رانندگی بدون حضور نیروی انسانی و پلیس جلوی هرج و مرج را در رانندگی نخواهد گرفت؛ پلیس از برخی تخلفات رانندگان به هیچ عنوان نگذرد.