جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

انتقال 4 مصدوم حوادث رانندگی محورهای برفی دورود به مراکز درمانی - نمایش محتوای خبر

 

 

انتقال 4 مصدوم حوادث رانندگی محورهای برفی دورود به مراکز درمانی

انتقال 4 مصدوم حوادث رانندگی محورهای برفی دورود به مراکز درمانی

رئیس هلال‌احمر دورود از انتقال چهار مصدوم حوادث رانندگی محورهای برفی دورود به مراکز درمانی خبر داد.

عباس عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دورود با اشاره به بارش برف در این شهرستان، اظهار داشت: با توجه به بارش برف در حوزه شهرستان دورود تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر این شهرستان در حالت آماده‌باش قرار گرفته و در حال حاضر 25 نجات‌گر در سراسر شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

وی با اشاره به حوادث جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان دورود، اظهار داشت: طی روز گذشته شاهد بارش سنگین برف در محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان دورود بودیم که به همین منظور تیم‌های امداد و نجات در این محورها مستقر و آماده برای کمک به حوادث احتمالی و در راه ماندگان هستند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دورود اضافه کرد: در روز دوشنبه بر اثر حوادث جاده‌ای حوزه شهرستان چهار نفر مصدوم توسط نیروهای جمعیت هلال‌احمر به مراکز درمانی منتقل‌ شده‌اند و وضعیت عمومی این افراد در شرایط خوبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تلفات جانی در پی حوادث رانندگی در حوزه شهرستان دورود نداشته‌ایم، خاطرنشان کرد: عمده حوادث جاده‌ای بر اثر لغزندگی جاده و انحراف خودروها به خارج مسیر و قیچی کردن تریلرها بوده است.

عبدی تأکید کرد: نیروهای هلال‌احمر شهرستان دورود تا عادی شدن شرایط جوی در حالت آماده‌باش قرار داشته و تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در نظر گرفته‌شده است.