رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی شهدا و ایثارگران است - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی شهدا و ایثارگران است

انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی شهدا و ایثارگران است

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: شکوفایی انقلاب اسلامی ایران مرهون رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رشادت‌های شهدا و ایثارگران است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، جمشید ابوالفتحی عصر امروز در آئین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان اظهار کرد: انقلابی که بر پایه رأی مردم و هدایت رهبری فرزانه برقرار شود، همواره پایدار و باصلابت باقی می‌ماند.

وی کسب بصیرت و آگاهی در جامعه را برای آحاد مردم مسلم و ضروری دانست و تصریح کرد: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب تسلط مردم کشور به سلاح بصیرت و آگاهی در جامعه است که این مهم با حضور در صحنه‌‌های مختلف و حمایت و دفاع از ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب محقق می‌شود، چرا که امروز به همگان ثابت شده است، دفاع و پشتیبانی از ولایت فقیه همانند دفاع از ارزش‌های انقلابی است.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی از نعمات الهی است، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران که اینک 36 سال از پیروزی آن می‌گذرد، دستاورد ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی است.

ابوالفتحی حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را از حقوق مسلم انقلاب دانست و عنوان کرد: در این مسیر ادامه راه شهدا و امام راحل(ره)، خدمت صادقانه به مردم، مقابله با دشمنان ایران اسلامی از مهم‌ترین حقوق انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در راستای حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: مجموعه آموزش و پرورش شهرستان بروجرد با در اختیار داشتن تیم کاری توانمند و متعهد خود در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام(ره)، شهدا، انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب پیمانی دوباره می‌بندد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد با تاکید بر حضور پرشور دانش‌آموزان و معلمان بروجردی در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن انقلاب اسلامی تصریح کرد: تبیین دستاوردهای عظیم و ارزشمند انقلاب اسلامی به قشر دانشآموز از اهمیت ویژهای برخوردار است.

ابوالفتحی عنوان کرد: یکی از اصول تربیتی دانش‌آموزان در آموزشگاههای این شهرستان، بیان آرمانهای انقلاب اسلامی در میان قشر دانشآموز و جلوگیری از انقطاع فرهنگی و فکری نسل نوجوان و جوان امروزی با نسلهای اول و دوم انقلاب است.