جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان سابقه دار در خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارقان سابقه دار در خرم آباد

انهدام باند سارقان سابقه دار در خرم آباد

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: باند سارقان سابقه دار كه دارای سابقه شرارت در خرم آباد و اصفهان بودند توسط پلیس این شهرستان منهدم شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرهنگ حسین نجفی در تشریح این خبر اظهار داشت: فردی ۳۴ ساله به هویت معلوم كه از افراد شرور و سارق سابقه دار و تحت تعقیب دستگاه قضایی اصفهان و خرم آباد بوده و اخیرا نیز در سطح شهر خرم آباد اقدام به سرقت مقادیری وجه نقد از مردم نموده با راهنمایی یكی از شکات در محله های شهر خرم آباد به همراه برادرش شناسایی شدند كه به محض مشاهده ماموران متواری می شوند.

وی در ادامه بیان داشت: در یک تعقیب و گریز یكی از سارقان دستگیر و دیگر سارق كه دارای سوابق متعدد كیفری اعم از شرارت و سرقت بوده به ایست ماموران توجهی نكرده و به فرار خود ادامه می دهد.

فرمانده انتظامی خرم آباد با بیان اینکه ماموران ضمن رعایت قانون بكارگیری سلاح مبادرت به شلیک چند تیر هوایی می کنند كه باز هم فرد سارق توجهی نداشته و به سمت احدی از ماموران با سلاح سرد حمله ور و وی را مجروح کرده و قصد فرار از چنگ قانون را داشت، تصریح کرد: در نهایت این سارق سابقه دار به ضرب گلوله ماموران از ناحیه پا مجروح می شود

سرهنگ نجفی خاطر نشان كرد: متهم با انجام اقدامات اولیه درمانی، بلافاصله برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شد و در نهایت پس از چندین ساعت حضور در بیمارستان بعلت خونریزی فوت كرده است.

وی تصریح كرد: پلیس و دستگاه قضایی با مجرمانی كه به هر نحو بخواهند قانون شكنی كنند و در مقابل قانون عرض اندام نمایند ایستاده و اجازه عرض اندام به آنان را نخواهند داد.