جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

انهدام باند سارق و کشف 11 فقره سرقت منزل در شهرستان بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارق و کشف 11 فقره سرقت منزل در شهرستان بروجرد

انهدام باند سارق و کشف 11 فقره سرقت منزل در شهرستان بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از انهدام یک باند سه نفره سارق و کشف 11 فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با هم‌دستی یکدیگر اقدام به سرقت منزل می‌کردند، را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجویی‌های اولیه به 11 فقره سرقت منزل اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضایی شدند.

کشف 271 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در بروجرد فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از کشف 271 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در اجرای طرح مبارزه با سرقت طی 10 ماه امسال در این شهرستان خبر داد.

این مسئول در تشریح طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت در بروجرد گفت: مأموران انتظامی این شهرستان با تلاش شبانه‌روزی و اجرای طرح‌های متعدد انتظامی در 10 ماه سال جاری موفق شدند، 113 دستگاه خودرو و 158 دستگاه موتورسیکلت مسروقه را شناسایی و کشف کنند.

وی افزود: در این مدت 66 فقره کیف‌قاپی، 601 فقره محتویات داخل خودرو، 198 فقره منزل، 85 فقره اماکن شخصی، 12 فقره جیب‌بری، 30 فقره کش‌وروزنی، 72 فقره احشام، 72 فقره مغازه و 335 فقره سایر سرقت‌ها کشف و 795 نفر متهم شناسایی و دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرح‌های پاک‌سازی و انتظامی از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت‌طلب و قانون‌گریز در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.