جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اهداف شهدا در برنامه‌های دهه فجر در نظر گرفته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اهداف شهدا در برنامه‌های دهه فجر در نظر گرفته شود

اهداف شهدا در برنامه‌های دهه فجر در نظر گرفته شود

فرماندار پلدختر گفت: شهدا در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش مهمی دارند و هنوز یاد و خاطره آنان و روح جوانمردی که داشتند در برنامه‌ها و اهداف آرمانی انقلاب موج می‌زند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، نورالدین درمنان شامگاه شنبه در دیدار با فرزندان شاهد شهرستان پلدختر اظهار داشت: پیروزی انقلاب و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خون شهداء و امنیت، آزادی و عزتی که ما امروز داریم به برکت خون شهدا و امام شهدا است که باید قدردان آن باشیم.

وی افزود: فرزندان شهدا یادگاران گرانقدر شهدا هستند که وظیفه خطیری را از پدران خود به ارث برده و بر دوش دارند که باید این مهم را به ثمر برسانند چرا که آنان الگوی جوانان جامعه هستند.

فرماندار پلدختر با بیان این‌که تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت همواره اولویت اصلی دشمنان نظام است، عنوان کرد: امروز دشمنان اسلام و انقلاب از رویارویی مستقیم با کشور ایران در هراس هستند؛ رهبری مقام معظم رهبری و همت بلند دولت و ملت ایران سبب شده که هم‌اکنون به قله‌های پیشرفت و ترقی در زمینهٔ های مختلف برسد.

وی بیان کرد: شهدا در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش مهمی دارند و هنوز یاد و خاطره آنان و روح جوانمردی که داشتند در برنامه‌ها و اهداف آرمانی انقلاب موج می‌زند.

درمنان با بیان این‌که همه ما وام‌دار رشادت‌های غیور مردان دوران دفاع مقدس هستیم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) و اتحاد مردم بعد از قیام‌ها و تظاهرات زیاد مردم علیه رژیم ستم‌شاهی بر پاشد و خون‌های زیادی در این راه ریخته شد سرانجام در دهه فجر به پیروزی رسید.

وی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب، دشمن از پا ننشست و سعی کرد که با توطئه‌های گوناگون این انقلاب نوپا را از بین ببرد و در این راه بعضی از سازندگان انقلاب را ترور کردند.

فرماندار پلدختر گفت: دشمنان فکر می‌کردند که با این حرکات و ترورها و توطئه‌ها می‌توانند انقلاب را ساقط کنند اما هر توطئه و تروری از سوی دشمنان داخلی و خارجی انجام می‌گرفت بر اتحاد و همبستگی ملت و استحکام این انقلاب افزوده می‌شد.

وی خاطر نشان کرد: هم‌اکنون باگذشت 37 سال از انقلاب اسلامی ایران، هنوز با توطئه‌های مختلف و گوناگون دشمنان روبه‌رو هستیم اما این نظام با توکل به خدا و اتحاد و همدلی مردم همچنان به راه خود با صلابت ادامه می‌دهد.

درمنان اظهار داشت: یکی از توطئه‌های دشمنان بعد از انقلاب تحمیل و راه‌اندازی هشت سال جنگ همه دنیا علیه کشور ما برخاست و این در حالی انجام گرفت که انقلاب ما، انقلابی نوپا بود و این جنگ سبب شد که جوانان زیادی را از دست بدهیم و با وجود فشار زیاد دشمن این جنگ با پیروزی ایران به پایان رسید.

وی با مثبت خواندن دیدارهای مسئولان با فرزندان معظم شاهد، ایثارگران و جانبازان، افزود: خانواده معظم شهدا به گردن ما حق زیادی دارند و با این دیدارها می‌توان بخشی از مشکلات و دغدغه‌هایی که مطرح می‌شود نسبت به رفع و پیگیری آنها اقدام کرد.