سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اهدای 430 متر زمین به مرکز فرهنگی هنری معمولان - نمایش محتوای خبر

 

 

اهدای 430 متر زمین به مرکز فرهنگی هنری معمولان

اهدای 430 متر زمین به مرکز فرهنگی هنری معمولان

اولین مرکز فرهنگی هنری شهر معمولان لرستان در زمینی به مساحت430 متر ساخته می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز لرستان، با حضور شهردار و عضو شورای شهر معمولان و کارشناس بودجه امور فرهنگی استانداری لرستان، 430 متر زمین جهت احداث اولین مرکز فرهنگی هنری شهر معمولان به کانون لرستان اهداء شد.

شهردار معمولان در این نشست گفت: بیش از 5 هزار دانش آموز در معمولان مشغول تحصیلند و چشم به راه مرکز فرهنگی هنری کانون هستند.

مسعود شاکرمی افزود: بنا به پیگیری های مدیر کل و کارشناسان کانون برای احداث این مرکز، یکی از بهترین مناطق شهر را در نظر گرفته ایم و همه مراحل اداری مانند اخذ مجوزهای واگذاری و ... با همکاری رییس و اعضای شورای شهر و فرماندار انجام شده که امیدواریم هرچه زودتر کار احداث مرکز شروع شود.

وی گفت: به خاطر نیاز کودکان و نوجوانان شهر، ساختمانی را به صورت موقتی در اختیار کانون قرار می دهیم تا کودکان و نوجوانان تا زمانی که ساخت ساختمان مرکز به اتمام می رسد، از فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی و امانت کتاب بهره مند شوند.

مدیر کل کانون پرورش فکری فرهنگی کودک و نوجوان استان لرستان گفت: با احداث این مرکز بیش از40  فعالیت در زمینه های مختلف شامل؛ مذهبی، فرهنگی، هنری و ادبی به کودکان و نوجوانان 6 تا 16 سال ارایه خواهد شد.

محمد جواد محمدی افزود: به همت شهرداری بیش از 430 متر زمین در اختیار کانون قرار داده است و پیگیری های مراحل اولیه احداث مرکز را در دستور کار قرار داده ایم و انشاالله این مرکز با امکاناتی مثل سالن اجتماعات و سالن سینما و ... ساخته خواهد شد.

در پایان این نشست اسناد واگذاری زمین از طرف شهردار معمولان به مدیر کل کانون پرورش فکری فرهنگی کودک و نوجوان استان لرستان اهداء شد.