سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اورژانس بیمارستان‌های بروجرد و دورود کلنگ زنی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اورژانس بیمارستان‌های بروجرد و دورود کلنگ زنی می‌شود

اورژانس بیمارستان‌های بروجرد و دورود کلنگ زنی می‌شود

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان گفت: اورژانس بیمارستان تأمین اجتماعی کوثر بروجرد و نرگس دورود امسال در دهه فجر کلنگ زنی می‌شود.

امین بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهارداشت: امسال در ایام دهه فجر طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد در دو بخش زایشگاه و استریل افتتاح می‌شود که برای راه‌اندازی آن حدود چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی کلنگ‌زنی اورژانس بیمارستان نرگس دورود را یکی دیگر از برنامه‌های دهه فجر دانست و افزود: برای ساخت اورژانس این بیمارستان حدود چهار میلیارد تومان اعتبار لازم است و پیش بینی شده است تا طی شش ماه راه‌اندازی شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه ارتقاء هتلینگ بیمارستان نرگس دورود در ایام بهمن رسماً آغاز می‌شود، عنوان کرد: هزینه انجام این برنامه حدود چهار میلیارد و تومان است و طی شش ماه انجام می‌شود.

وی ارتقا هتلینگ بیمارستان کوثر بروجرد با اعتباری حدود چهار میلیارد تومان را از دیگر برنامه‌های دهه فجر دانست و بیان کرد: اورژانس بیمارستان کوثر بروجرد  نیز امسال در دهه فجر کلنگ زنی می‌شود و این اورژانس نیز طی شش ماه با اعتباری حدود چهار میلیارد تومان ساخته می‌شود.

بهاروند در رابطه با راه‌اندازی آزمایشگاه درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان نیز گفت: تجهیزات و امکانات این آزمایشگاه فراهم شده است و بنا است پس از برگزاری آزمون و فراهم شدن نیرو راه‌اندازی شود.

وی تصریح کرد: چون  این آزمون از طریق آزمون متمرکز کشوری انجام می‌شود درصورتی که امسال برگزار شود با تأمین نیرو، آزمایشگاه دلفان نیز راه‌اندازی می شود اما اگر این آزمون اوایل سال 96 برگزار شود راه‌اندازی آزمایشگاه نیز به سال آینده موکول می‌شود.