رونق تولید ملی | جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

اولاد قباد دیجیتالی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اولاد قباد دیجیتالی شد

اولاد قباد دیجیتالی شد

در مراسمی با حضور مدیر کل صدا و سیمای لرستان، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه  و فردی بیرانوند فرماندارکوهدشت وجمعی از مسئولین این شهرستان سامانه دیجیتال دهستان اولاد قباد به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان در مراسم افتتاح این سامانه اظهار داشت: این سومین ایستگاه دیجیتال روستایی است که به بهره برداری می رسد.

محمد بازوند  اعتبار هزینه شده برای افتتاح این فرستنده را نهصد میلیون ریال اعلام کرد و افزود : با افتتاح این فرستنده که 18 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی قابل دریافت خواهد بود سه هزار نفر  از جمعیت  اولاد قباد و روستاهای تابعه زیر پوشش دیجیتال قرار گرفت.

بازوند افزود : هم اکنون 92 درصد از مردم استان لرستان از سامانه پخش دیجیتال بهره مند هستند و در برنامه داریم که با همکاری مسئولین استانی و شهرستانی به مرور بقیه بخش ها و روستاهای استان را تحت پوشش سامانه دیجیتال قرار دهیم.

حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش صدا و سیمای لرستان در گسترش شبکه های رادیویی و تلویزیونی دیجیتال اظهار داشت: صدا و سیما یک دانشگاه عمومی است که نقش بسزایی در ترویج فرهنگ دینی و تبلیغ و تبیین اهداف انقلاب اسلامی دارد.