جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اولویت قرار دادن بررسی مشکلات خانواده شهدا از وظایف بنیاد شهید است - نمایش محتوای خبر

 

 

اولویت قرار دادن بررسی مشکلات خانواده شهدا از وظایف بنیاد شهید است

اولویت قرار دادن بررسی مشکلات خانواده شهدا از وظایف بنیاد شهید است

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: اولویت قرار دادن بررسی مشکلات خانواده شهدا از وظایف بنیاد شهید است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی عصر روز یکشنبه در دیدار با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کوهدشت ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدا خواستار رسیدگی به مسائل فرهنگی، رفاهی و خدماتی به خانواده‌های معظم آنها شد و اظهار داشت: اولویت قرار دادن بررسی مشکلات خانواده شهدا از وظایف بنیاد شهید است و خواستار رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا شد.

وی افزود: اخلاص، معنویت و خون شهدا ضامن بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و جانبازان و رزمندگان هم از افتخارات این ملت هستند.

طهماسبی در ادامه از عملکرد رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهدشت تقدیر و تشکر کرد و گفت: توجه به گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های معظم آنان و خدمت‌رسانی به ایثارگران، فعالیت‌های فرهنگی و ارائه خدمات مطلوب به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران را مهم بیان کرد.

مرتضی نظریان افزود: دغدغه اصلی ما این است که بتوانیم در خور شان والای شهدا و خانوادهای آنها خدمت شایسته‌ای به آنان داشته باشیم و علاوه بر آن به ایثارگران و جانبازان خدمت کنیم و سرکشی و رسیدگی به مشکلات‌شان را وظیفه خود می‌دانم.

در ادامه حجت‌الله مومنی رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس ستاد شاهد کوهدشت در این دیدار گفت: شهدا نگهبانان این مرز و بوم هستند و اگر خط سرخ شهادت را از ما بگیرند ما دیگر هیچ چیزی نداریم، ما و هر کسی در هر پست و مقامی در مقابل مقام شامخ شهدا و جانبازان سرافراز باید سرتعظیم فرو بیاوریم.