رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

اول اردیبهشت‌ماه؛ آغاز کلاس‌های قرآن کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

اول اردیبهشت‌ماه؛ آغاز کلاس‌های قرآن کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان

اول اردیبهشت‌ماه؛ آغاز کلاس‌های قرآن کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان گفت: تداوم طرح‌های سطح‌بندی قرآن و آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن از اول اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز می‌شود.

بهنام فروتن‌نیا، مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، با اشاره به برگزاری کلاس‌های قرآن برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تداوم طرح‌های سطح‌بندی قرآن و آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن از اول اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که این کلاس‌ها در کانون‌های دائم کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، افزود: این کلاس‌ها برای تمام رده‌های سنی افراد خانواده‌های مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

فروتن‌نیا در ادامه با اشاره به برگزاری مرحله کشوری مسابقات قرآن کمیته امداد اضافه کرد: افتتاحیه سومین جشنواره مسابقات قرآن‌‌کریم یادواره پیامبراعظم(ع) دانش‌آموزان مجتمع‌های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور  چهارشنبه، 19 فروردین‌‌ماه در دارالقرآن‌الکریم حرم رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: از استان لرستان سه نفر از دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه جهت شرکت در این دوره از مسابقات قرآنی شرکت خواهند داشت.

فروتن‌نیا با اشاره به این‌که این مسابقات از 20 تا 23 فروردین‌ماه در مشهد برگزار می‌شود و منتخبان در روز پایانی جشنواره معرفی می‌شوند، بیان کرد: این دانش‌آموزان لرستانی در رشته‌های مفاهیم، قرائت و حفظ قرآن شرکت می‌کنند.