رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

اکران فیلم‌های چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد - نمایش محتوای خبر

 

 

اکران فیلم‌های چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

اکران فیلم‌های چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

کارشناس گروه بررسی محتوای آموزش و پرورش لرستان گفت: فیلم‌های چهل و پنجمین جشنواره بینالمللی فیلم رشد در 5 منطقه این استان در حال اکران است.

محمد صادق شمس در حاشیه سفر به بروجرد و بازدید از نحوه برگزاری جشنواره فیلم رشد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان، اظهار کرد: استقبال دانش‌آموزان این شهرستان از تماشای فیلم‌های چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد مطلوب ارزیابی شده است.

وی به حضور پررنگ شهروندان بروجردی در دوره گذشته جشنواره بین‌المللی فیلم رشد اشاره و عنوان کرد: استقبال شهروندان استان لرستان از چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد مطلوب ارزیابی شده است.

کارشناس گروه بررسی محتوای آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: امکانات و تجهیزات پخش با کیفیت فیلم عمده نیازهای این استان در برگزاری همه‌ساله جشنواره بین‌المللی فیلم رشد است.

شمس خاطرنشان کرد: پخش فیلم‌های این جشنواره با کیفت صدا و تصویر مطلوب برای دانش‌آموزان لرستانی در گرو رفع کمبود امکانات و تجهیزات در این زمینه است.

وی خاطرنشان کرد: رفع نیازمندی‌های امکانات و تجهیزات اکران فیلم‌های جشنواره فیلم رشد در استان لرستان در دستور کار قرار دارد.

کارشناس گروه بررسی محتوای آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: در این استان از فضاهای فیزیکی کانون‌های پرورش فکری و مدارس هوشمند برای اکران فیلم‌های جشنواره فیلم رشد برای دانش‌آموزان استفاده می‌شود.

شمس اظهار کرد: با توجه به برخورداری مدارس هوشمند استان لرستان از امکانات و تجهیزات اکران فیلم نظیر دستگاه‌های ویدئو پروژکتور شهرستان بروجرد به خوبی از این ظرفیت  برای اکران فیلم‌های جشنواره فیلم رشد برای دانش‌آموزان بهره گرفته است.

وی اضافه کرد: در بازدیدهای انجام شده از اکران فیلم‌های جشنواره فیلم رشد شهرستان‌های استان لرستان استقبال از این فیلم‌ها مطلوب بوده است.

لازم به ذکر است، اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در شهرستان بروجرد از روز شنبه مورخه 28 فروردین‌ماه آغاز شده و تا پایان هفته ادامه دارد.