جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ایران اسلامی پیروز میدان جنگ اقتصادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران اسلامی پیروز میدان جنگ اقتصادی است

ایران اسلامی پیروز میدان جنگ اقتصادی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در میدان جنگ اقتصادی به راه افتاده از سوی دشمن، پیروز است.

علاءالدین بروجردی امروز در گفت‏‏‏‏وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: برخورداری کشور ایران از ذخایر عظیم نفت و گاز، تسهیل در گذر از مشکلات اقتصادی را امکان پذیر می‌کند.

وی با اشاره به بحران کشورهای منطقه عنوان کرد: ایران اسلامی امنیت خود در میان بین این کشورها را مرهون و مدیون برپایی حکومت اسلامی و پیروی از ولایت است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرمایه‌گذاری ملت ایران با تقدیم ده‌‏ها هزار شهید در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اکنون به بار نشسته و تحولی عظیم در کشور را رقم زده است.

بروجردی با اشاره به اینکه بدون تردید آینده درخشانی در انتظار ملت ایران است، خاطرنشان کرد: حال اینکه پیش از پیروزی انقلاب و در زمان سلطه طاغوت 60 هزار مستشار آمریکایی بر همه مقدرات کشور ایران حاکمیت میکرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران باید در مقابل دشمنان قدرت برتر باشد، تاکید کرد: سیاست نظام پس از گذشت بیش از دو دهه از جنگ تحمیلی قدرتمندی کشور را به دنبال داشته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آثار این مهم را باید در  قرار داشتن جمهوری اسلامی ایران در زمره چند کشور برخوردار از قدرت موشکی در دنیا جستجو کرد.

بروجردی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت‌های انجام گرفته در راستای آبادانی روستاها پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: حق روستاییان بیش از آن چیزی است که تاکنون انجام شده است.

وی با اشاره به لزوم توجه بیشتر به روستاهای کشور، یادآور شد: توجه بیش از پیش به روستاییان و رفع مشکلات آنها از سوی دولتمردان و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی ضروری است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تقویت خدمات رسانی به روستائیان آنان را بیش از پیش به ماندگاری در روستا و پرداخت به امر تولید ترغیب و تشویق میکند.

بروجردی ادامه داد: البته خدمات ارائه شده به روستائیان در مقایسه با سالهای گذشته روند رو به رشد خوبی داشته است.