رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

ایران در میان 10 کشور برتر دنیا در حوزه تجهیزات نظامی قرار دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران در میان 10 کشور برتر دنیا در حوزه تجهیزات نظامی قرار دارد

ایران در میان 10 کشور برتر دنیا در حوزه تجهیزات نظامی قرار دارد

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: ایران اسلامی امروزه جزو 10 کشور دنیا به شمار میرود که از نظر تجهیزات نظامی نیازمند کمک کشورهای دیگر نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، سردار ابوالقاسم فروتن عصر روز دوشنبه در حاشیه سفر به شهرستان بروجرد و برگزاری آئین تودیع و معارفه فرمانده گروه 24 بعثت سپاه در جمع خبرنگاران با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن عملیاتهای صورت گرفته از سوی گروه 24 بعثت سپاه پاسداران، تاکید کرد: کارنامه این گروه در مجموع رضایت بخش و قابل تقدیر است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موفقیت‌‏های به‌دست آمده توسط رزمندگان اسلام در دوران طلایی هشت ساله دفاع مقدس، تصریح کرد: رزمندگان اسلام بدون در اختیار داشتن تجهیزات نظامی لازم و با تجهیز به سلاح ایمان و برخورداری از روحیه شهادتطلبی در برابر دشمن تا بن‌ دندان مسلح رژیم بعثی عراق مقاومت کردند.

سردار فروتن ادامه داد: داشتههای امروز، عزت و اقتدار در منطقه و جهان میراث خون پاک شهدایی است که در راه اعتلای آرمانهای معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را در طبق اخلاص نهاده و فدا کردند.

وی عنوان کرد: ایران اسلامی امروزه جزو 10 کشور دنیا به شمار میرود که از نظر تجهیزات نظامی نیازمند کمک کشورهای دیگر نیست.

لازم به ذکر است در آئین تودیع و معارفه فرمانده گروه 24 بعثت، سردار فروتن معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران سرهنگ مسعود عبدالله‌پور را به عنوان فرمانده جدید گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه معرفی کرده و از زحمات سرهنگ سیف‌الله ایمانی فرمانده اسبق این گروه تقدیر کرد.