رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ایمان و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی، مهمترین راه رهایی از مشکلات/دشمن درصدد کند کردن سرعت تمدن‌سازی انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایمان و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی، مهمترین راه رهایی از مشکلات/دشمن درصدد کند کردن سرعت تمدن‌سازی انقلاب اسلامی است

ایمان و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی، مهمترین راه رهایی از مشکلات/دشمن درصدد کند کردن سرعت تمدن‌سازی انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های درون کشور برای پیشرفت استفاده کرد گفت: دشمن درصدد کند کردن سرعت تمدن‌سازی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار مرتضی کشکولی ظهر روز دوشنبه در همایش سوم خرداد که در پادگان امام حسین(ع) برگزار شد اظهار داشت: عملیات بیت‌المقدس، کاری خارج از توان بشری بود به همین دلیل امام خمینی(ره) فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد. در عملیات حاج‌عمران، لشکر 57 که آن زمان، «تیپ 57» بود جانفشانی‌های بی‌نظیری انجام داد و در آن عملیات، 297 شهید و 1200 مجروح داد و بعد از آن حماسه بود که به دستور فرماندهی، تیپ 57 به لشکر 57 ارتقاء پیدا کرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: هفت ماه بعد از عملیات حاج عمران، لشکر 57 در عملیات کربلای 4 شرکت کرد و موفق به فتح شلمچه و در نهایت پذیرش قطعنامه 598 شد.

وی با بیان اینکه ما در دوران دفاع مقدس به تأییدات الهی متکی بودیم، تصریح کرد: دشمن اکنون از براندازی و حتی تغییر رفتار دست برداشته و تمام تلاشش این است که سرعت انقلاب اسلامی را در تمدن‌سازی کُندتر کند.

سردار کشکولی عنوان کرد: ما به تدریج در حال فراتر رفتن از یک قدرت منطقه‌ای هستیم، بنابراین شایسته است که ما به عنوان کارگزاران نظام، با درک صحیح از انقلاب و معارف آن، کشور را در جهت تمدن‌سازی پیش ببریم.

وی با بیان اینکه بنابه فرمایش مقام معظم رهبری فرایند پنج گانه تمدن‌سازی شامل نظام اسلامی، انقلاب اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی است، تصریح کرد: اکنون ما در مرحله دولت اسلامی هستیم و دولتمردان باید اسلامی و انقلابی‌تر بشوند تا در آن تراز تمدن‌سازی به وظایف خود عمل کنیم. باید از ظرفیت‌های درون کشور برای پیشرفت استفاده کرد و بدانیم که می‌توانیم با تکیه بر داشته‌ها به موفقیت برسیم.