حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

آیین آغاز جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین آغاز جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان

آیین آغاز جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان

 آیین آغاز جمع خوانی قرآن کریم در سال 96 با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد ، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان  ، حجت الاسلام دانشی سرپرست دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ، فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد ، مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای لرستان و جمعی از مردم شرف خرم آباد در حسینیه ثارالله سپاه  حضرت ابوالفضل (ع) استان برگزار شد .

 در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباددر سخنانی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، این ماه را تنها ماه قمری دانست که نام آن در قرآن کریم آمده است . ایشان افزودند : قرآن به عنوان معجزه پیامبر گرامی اسلام (ص) و کتاب هدایت در ماه مبارک رمضان نازل شده است . آیت الله میرعمادی گفت : قرآن کتاب هدایت و وسیله قرب به خدای متعال است و دستور العمل زندگی بشر در این کتاب مقدس می باشد. نماینده ولی فقیه در لرستان ، تلاوت را اولین گام و وظیفه برای انس با این کتاب آسمانی برشمرد و افزود : وظیفه دوم ما در قبال قرآن کریم تدبر و تفکر در آیات نورانی آن است و با تفکر و تدبر است که ما به وظیفه ی اصلی خود در باره قرآن کریم که همانا عمل به آن است دست پیدا می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در پایان یکی از امتیازات اصلی و برگ برنده صدا و سیمای مرکز لرستان را تهیه برنامه های قرآنی و پوشش فعالیتهای قرآنی از جمله تفسیر و جمع خوانی قرآن کریم دانست و از مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای لرستان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان نیز با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در سال های گذشته ، در باره برنامه های مختلف صدا و سیمای لرستان در ماه مبارک رمضان امسال توضیحاتی ارائه نمود.