جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

بارش 70 سانتی‌متر برف در گردنه نمک بشارت الیگودرز - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش 70 سانتی‌متر برف در گردنه نمک بشارت الیگودرز

بارش 70 سانتی‌متر برف در گردنه نمک بشارت الیگودرز

بخشدار بشارت الیگودرز گفت: ارتفاع برف که از شب گذشته آغاز شد و همچنان هم ادامه دارد در گردنه نمک بخش بشارت ذلقی به 70 سانتی‌متر رسید.

اصغر قهرمانی امروز در گفت‌وگو با فارس در الیگودرز اظهار داشت: بارش برف که از شب گذشته آغاز شد، باعث قطع ارتباط تعدادی از روستاهای این بخش شد که در حال حاضر تعداد آنها مشخص نیست.

وی افزود: ارتفاع برف در گردنه نمک به بیش از 70 سانتی‌متر می‌رسد، اما خوشبختانه با تلاش مداوم ماموران راهداری و شرکت سپاسد اجازه ندادیم، این گردنه مسدود شود.

بخشدار بشارت ذلقی ضمن هشدار به رانندگان گفت: در حال حاضر تردد در این مسیر انجام می‌گیرد، اما رانندگان لازم است، نکات ایمنی را رعایت نموده و مراقب نقاط حادثه‌خیز جاده باشند.

وی اظهار داشت: بر اثر بارش برف در هفته‌های گذشته ارتباط بیش از 40 روستای بخش بشارت با مرکز بخش و شهر الیگودرز قطع شد که با تلاش ماموران راهداری اداره راه و شهرسازی بازگشایی شدند.

این گزارش حاکیست، ارتفاع برف در ارتفاعات و بخش‌های صعب‌العبور منطقه 60 سانتی‌متر و در سطح شهر الیگودرز هم بیش از 10 سانتی‌متر گزارش شده است.

گفتنی است، ولی‌الله میرزایی فرماندار الیگودرز به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی این شهرستان از گردنه‌های برف‌گیر الیگودرز بازدید کردند و جهت تجهیز راهدارخانه‌های این گردنه‌ها تاکید کردند.