جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

بازدید از مناطق عشایری پلدختر طی بارش برف در این شهرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید از مناطق عشایری پلدختر طی بارش برف در این شهرستان

بازدید از مناطق عشایری پلدختر طی بارش برف در این شهرستان

فرماندار پلدختر گفت: براثر بارش‌های برف در شهرستان پلدختر با گذشت بیش از 10 سال برخی از عشایر ساکن در پلدختر غافلگیر شدند که به همین منظور ما از آن‌ها بازدید و مشکلات را از نزدیک بررسی کردیم.

قدرت‌الله ترابی‌نژاد ظهر امروز در گفتو گو با خبرنگار فارس در پلدختر اظهار کرد: بارش سنگین برف در ارتفاعات چویل و مناطق عشایری شهرستان پلدختر بسیار خوشحال کننده برای مردم این شهرستان است.

وی عنوان کرد: این بارش‌ها درارتفاعاتی که عشایر کوچ نشین در فصل قشلاق سکونت دارند، منجر به غافلگیری آنها شده بود.

فرماندار پلدختر با ابراز رضایت از بارش‌های اخیر شهرستان پلدختر ادامه داد: بارش‌های چند روز گذشته بویژه بارش برف تاکنون به تغییرات آب و هوا و خوشحالی کشاورزان پلدختر منجرشده است.

ترابی‌نژاد به بازدید خود از مناطق عشایری در محاصره برف اشاره کرد وگفت: پس از وقوع بارش‌های برف و باران در روزهای اخیر به مناطق عشایری در محاصره برف  رفته‌ایم و از نزدیک مشکلات آن‌ها از جمله مشکل راهگشایی رابررسی کردیم.

وی تصریح کرد: پس از بازدید، دستگاه‌های امداد‌رسان پلدختر به منطقه اعزام شده و خدمات بسیارخوبی به عشایر در محاصره برف ارائه دادند.

فرماندار پلدختر میزان بارش‌های روز گذشته در پلدختر را نزدیک به 14میلی مترعنوان کرد وگفت: این بارش‌ها به تلطیف آب وهوا و از بین بردن آلودگی‌های اخیر ریزگردها کمک زیادی کرده است که امیدواریم این بارش‌ها با لطف الهی تداوم داشته باشد.