رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

بازسازی و تأمین تجهیزات مدارس دورود از سوی سازمان نوسازی مدارس لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازسازی و تأمین تجهیزات مدارس دورود از سوی سازمان نوسازی مدارس لرستان

بازسازی و تأمین تجهیزات مدارس دورود از سوی سازمان نوسازی مدارس لرستان

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی خواستار بازسازی مدارس آسیب‌دیده و تامین تجهیزات مدارس شهرستان دورود از سوی سازمان نوسازی مدارس لرستان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، عباس قائدرحمت دوشنبه شب در جمع خبرنگاران در دورود با اشاره به مشکلات مدارس زلزله‌زده و کمبودهای تجهیزات آموزشی در مدارس شهرستان دورود اظهار داشت: متاسفانه مشکلات بسیاری در این بخش داریم و سقف برخی از این مدارس در حال ریزش است و اگر این حادثه رخ دهد، چه کسی باید پاسخگوی این حوادث باشد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که 62 مدرسه شهرستان دورود آسیب دیده و در استان با کمبود اعتبارات مواجه هستیم باید در شرایطی که پول و اعتبارات در مرکز قرار دارد، در کنار مدیران استانی به دنبال جذب اعتبار از مرکز باشیم.

وی ضمن ابراز گلایه از عملکرد برخی مدیران استانی اظهار داشت: سال گذشته دستور مستقیم وزیر آموزش و پرورش را برای ساخت دو واحد مدرسه در منطقه محروم ناصرالدین دورود گرفته‌ام که تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص از سوی مدیران استانی صورت نگرفته است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجهیزات هنرستان  شهید بهشتی دورود از بدو تاسیس که در سال 48 بوده است، تغییراتی نداشته است و همچنان این هنرستان که جمع زیادی از جمعیت شهر دورود را پوشش می‌دهد با کمبود تجهیزات مواجه است.