سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

باشگاه‌های بدون مجوز رشته ورزشی بیلیارد در لرستان شناسایی شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

باشگاه‌های بدون مجوز رشته ورزشی بیلیارد در لرستان شناسایی شوند

باشگاه‌های بدون مجوز رشته ورزشی بیلیارد در لرستان شناسایی شوند

معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان بر ضرورت شناسایی باشگاه های بدون مجوز رشته ورزشی بیلیارد و بولینگ این استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد دیناروند عصر سه شنبه در مراسم معارفه نائب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد لرستان اظهار داشت: با مدد کارکنان هیئت بولینگ و بیلیارد فعالیتهای منظمی در سامانه این هیئت به وجود آمده و خیزش خوبی داشته است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت خیرین و علاقمندان در این حوزه شاخص خوب این حوزه در استان است.

معادن مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه استفاده از پتانسیل های بالا و علاقمند به این حوزه نیز کاری خوب و پسندیده است بیان داشت: بحثی که انتظار داریم به آن توجه شود بحث توجه جدی به ورزشکاران سازمان یافته و بیمه ورزشی است که این مطلب مورد توجه وزارت ورزش و جوانان و حق ورزشکاران نیز است.

دیناروند با تاکید بر اینکه بحث مهم دیگر، اختصاص بودجه به حوزه بیلیارد و بولینگ است که باید به آن توجه جدی شود اضافه کرد: در راستای همگام کردن ادارات شهرستان برای توسعه این حوزه و همچنین رفع چالش های این دو ورزش ورزش و جوانان آمادگی کامل دارد.

وی با تاکید بر اینکه مشکل مهمی که ورزش لرستان از آن رنج می برد و طی دو تا سه سال اخیر به آن توجه شده بحث آموزش است ادامه داد: مربی های خوبی در سطح استان و حتی کشور داریم اما شاخص قابل قبولی در این حوزه وجود ندارد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه با برنامه ریزی های خوبی که شده و همچنین با تأسی از آموزش ها، کلاس های خوبی برگزار شده است افزود: این کلاس ها باید تداوم یابد و اداره کل ورزش وجوانان هم در برگزاری این کلاس ها کمک خواهد کرد.

دیناروند با بیان اینکه در همه مسابقاتی که هیئت بیلیارد و بولینگ بر اساس تقویم فدراسیون در بحث تیم ملی برگزار خواهد کرد، ورزش و جوانان ۳۳ درصد هزینه ها را تقبل خواهد کرد ادامه داد: نظارت بر باشگاه ها در سطح شهرستانها موضوعی است که باید به آن توجه جدی شود.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باشگاه های بدون مجوز بیلیارد و بولینگ باید شناسایی شوند اظهار کرد:تیم لیگ برتر «پارس اندیش» در سطح خرم آباد فعالیت خوبی داشته و نظر مساعدی در مورد این تیم وجود دارد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان افزود: حضور ورزشکارانی در سطح استان در این تیم نوید توسعه لرستان در این حوزه است.