رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

باند ۵ نفره سارق در خرم‌آباد دستگیر متلاشی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

باند ۵ نفره سارق در خرم‌آباد دستگیر متلاشی شد

باند ۵ نفره سارق در خرم‌آباد دستگیر متلاشی شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: باند سرقت در خرم‌آباد متلاشی و پنج سارق دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان لرستان سرهنگ عباس نظری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان لرستان از انهدام باند سارقان و دستگیری پنج نفر در خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف خودرو نیسان حامل بار کفش و کتانی در محور خرم‌آباد - چگنی، پرونده در دستور  کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات گسترده و انجام کارهای اطلاعاتی و فنی، مأموران عملیات ویژه آگاهی موفق به شناسایی اعضای باند و محل اختفای آنان شده و پس از هماهنگی لازم با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه باند مذکور را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان لرستان عنوان کرد: در بازرسی از منازل و مخفیگاه آنان کلیه اموال سرقتی شامل 900 جفت کفش و کتانی و خودروی نیسان سرقتی در یکی از روستاهای اطراف خرم‌آباد، کشف که با هماهنگی مراجع قضایی به مالباخته تحویل داده شدند.

وی بابیان اینکه باند متلاشی‌شده جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقام قضایی شدند تصریح کرد: از سارقان سه دستگاه خودرو پژو پارس، سمند و وانت‌بار که در  امر سرقت استفاده‌شده توقیف و متهمان حرفه‌ای که دارای چندین فقره سابقه سرقت هستند به‌ محض دستگیری، تعداد زیادی مالباخته از آنان اعلام شکایت کردند.