جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

با قانون‌شکنان پس از اعلام نتایج آراء برخورد قاطع می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

با قانون‌شکنان پس از اعلام نتایج آراء برخورد قاطع می شود

با قانون‌شکنان پس از اعلام نتایج آراء برخورد قاطع می شود

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: نیروی انتظامی با چشم‌باز، اشراف کامل و توان بالا، قانون را در حق قانون‌شکنان به اجرا درخواهد آورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، سردار محمد قنبری ظهر امروز در روند بازدید از شعب اخذ رأی بروجرد در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: در سه حوزه انتخابیه استان لرستان بر اساس سوابق قبلی و تجربه‌ای که از دور اول این انتخابات کسب شد، تمهیدات لازم و کامل امنیتی انجام شده و در هر سه حوزه در کمال امنیت انتخابات به اتمام می‌رسد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمان تبلیغات انتخاباتی نامزدهای این دوره عنوان کرد: تبلیغات انتخابات این دوره به‌خوبی انجام شد و هیچ‌گونه اتفاق خاص انتظامی و امنیتی انجام نشد و آنچه نیروی انتظامی انجام داد اجرای کامل قانون در حوزه‌های انتخاباتی بود.

فرمانده انتظامی لرستان افزود: امروز نیز در مقایسه با دور قبل امکانات بیشتری از شهرستان‌های دیگر به کار گرفته‌شده، تعداد صندوق‌ها و نفرات آن‌ها افزایش‌یافته و نیروهای لازم برای مقابله با اتفاقات خاص پیش‌بینی‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: قطعه‌بندی‌هایی انجام‌شده و برای هر قطعه علاوه برگشت‌های نظارتی، گشت کمکی نیز در نظر گرفته‌شده، همچنین گشت‌های ضربتی هم به‌صورت آماده در اختیار فرماندهان شهرستان‌ها قرارگرفته تا در صورت وقوع هرگونه اتفاق در نقاط مختلف  با برنامه‌ریزی‌های لازم بتوانند به‌موقع برای مقابله حضور یابند.

قنبری با اشاره به تمهیدات پیش‌بینی‌شده پس از برگزاری انتخابات بیان کرد: وقوع برخی تجمعات در حمایت از کاندیدی خاص پس از برگزاری انتخابات امری طبیعی به نظر می‌رسد اما هیچ‌گونه قانون‌شکنی در دور نخست در استان لرستان انجام‌نشده و اگر اشخاصی بخواهند استفاده سوء از فضای امنیتی حاکم بر انتخابات داشته و دست به قانون‌شکنی بزنند نیروی انتظامی توان کافی برای برخورد آنی و فوری با این‌گونه افراد دارد و ما هشدار می‌دهیم اگر کسی بخواهد کوچک‌ترین اقدامی انجام دهد نیروی انتظامی با چشم‌باز، اشراف کامل و توان بالا بلافاصله قانون را به اجرا درخواهد آورد.