رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

برای درمان اعتیاد از همه ظرفیت‌ها استفاده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برای درمان اعتیاد از همه ظرفیت‌ها استفاده شود

برای درمان اعتیاد از همه ظرفیت‌ها استفاده شود

فرماندار الیگودرز گفت: برای مبارزه با بیماری خانمان‌سوز اعتیاد توجه به همه عوامل به وجود آورنده آن یک ضرورت است و باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اعتیاد یک معضل و بیماری جهانی است، اظهار کرد: ابتلاء به اعتیاد دلایل متعددی دارد، مانند کارکرد سیاسی جوامع و یا اینکه یکی از عوامل مهم آن بحث درآمدزایی است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش تلاش جدی مسئولان افزود: کشور ما در مسیر ترانزیت مواد مخدر قرار دارد و بر همین اساس باید با تلاش، مدیریت و کار کارشناسی و فرهنگی بکوشیم، تا با این معضل جدی و جهانی مبارزه کنیم.

میرزایی‌اصل با اشاره به اقدامات صورت گرفته، ادامه داد: فعالیت‌های خوبی توسط کمیته‌های تخصصی صورت گرفته و به یقین مبنای کار این کمیته‌ها اقدامات فرهنگی است که در این راستا برخورد و پلمپ قلیان‌سراها و برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر در کنار انجام امور فرهنگی از این دسته فعالیت‌هاست.

وی با اشاره به اینکه برای مبارزه با این بیماری خانمان‌سوز اعتیاد توجه به همه عوامل به وجود آورنده آن یک ضرورت است، گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات برای علاج آن استفاده کرد.

فرماندار الیگودرز یکی از معضلات لرستان را وجود کارتن‌خواب‌ها و متکدیان عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم، جمع‌آوری این افراد باید در اولویت قرار گیرد.