حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

برخورد با مخلان نظم و امنیت و قاچاقچیان توسط نیروی انتظامی خرم‌‏آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد با مخلان نظم و امنیت و قاچاقچیان توسط نیروی انتظامی خرم‌‏آباد

برخورد با مخلان نظم و امنیت و قاچاقچیان توسط نیروی انتظامی خرم‌‏آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حسین نجفی در مراسم صبحگاه مشترک کارکنان انتظامی شهرستان خرم‌آباد که در محل ستاد این فرماندهی برگزار شد، از تلاش‌های مجدانه کارکنان این شهرستان در خصوص تامین و برقراری نظم، امنیت و پیشگیری از وقوع جرائم تقدیر کرد و گفت: سعادت انسان در کار، تفکر و سعی در حفظ شرافت و تقوی است، ما همواره باید دستورات دین مبین اسلام که همان تقوای الهی و خدمت به مردم است، را در دستور کار خود قرار دهیم و از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نکنیم.

وی عنوان کرد: امام حسین (ع) می‌فرماید، انجام امورات مردم نعمت خدا بر شما است، پس از نعمت خدا خسته نشوید و با اتکال به خدای تبارک و تعالی و اطمینان به نفس به پیش بروید، بعد از مدت کوتاهی می‌بینید که راه‌های سعادت بر شما باز می‌شود.

نجفی در ادامه بیان داشت: خدمت به مردم هر چه بیشتر باشد، ثواب اخروی آن نیز بیشتر می‌شود، پس بکوشیم ضمن خدمت به مردم شریف توشه‌ای برای آخرت خود اندوخته باشیم.

نجفی از تلاش‌های شبانه‌روزی و مجدانه کارکنان مجموعه انتظامی شهرستان خرم‌آباد در تامین و امنیت، پیشگیری از جرائم و برخورد قاطع با جرائم تقدیر کرد و از 6 نفر از کارکنان انتظامی شهرستان خرم‌آباد که عملکرد و تلاش‌های مضاعفـی در راستای مبارزه با جرائم و سارقان داشته با اهداء لوح تقدیر و پاداش تقدیر به عمل آوردند.