جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

برخورد سریع و قاطع با عاملان قتل مامور نیروی انتظامی در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد سریع و قاطع با عاملان قتل مامور نیروی انتظامی در بروجرد

برخورد سریع و قاطع با عاملان قتل مامور نیروی انتظامی در بروجرد

امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: دستگاه قضا با عاملان قتل مامور نیروی انتظامی برخورد سریع و قاطع داشته باشند و این پرونده خارج از نوبت رسیدگی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی در مراسم نمادین تشییع پیکر مطهر شهید رحیم فتح‌اللهی، اظهار کرد: برقراری نظم و امنیت اجتماعی مقوله‌‏ای مهم و تعیین‌کننده در هر کشور است که این مهم به همت نیروهای خدمتگزار انتظامی در سراسر کشور برقرار شده است.

وی یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برقراری امنیت در جامعه دانست و افزود: امروز با وجود رشادت و دلاورمردی بزرگ مردانی همچون شهید سرگرد فتح‌اللهی شاهد امنیت روزافزون در کشور هستیم و این خود از برکات و دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که توانسته با تربیت این فرزندان پاک و وظیفه‌شناس خود در منطقه نقشی تعیین‌کننده، ایفا کند.

امام جمعه بروجرد متولیان اجرای نظم و امنیت در جامعه را نیروی خدوم انتظامی دانست و تصریح کرد: اگر رشادت و از خودگذشتگی نیروهای انتظامی نبود، شاهد بی‌نظمی و ناامنیهای شدید داخلی توسط اشرار مسلح و مخلان نظم و امنیت داخلی بودیم.

ترابی حضور آگاهانه نیروی انتظامی در این شهرستان را مایه امنیت مردم دانست و افزود: امروز به برکت نیروهای مسلح هم امنیت مرزهای کشور در حد قابل قبول و بالایی است و هم امنیت داخلی با مجاهدت و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی‌های جان برکف انتظامی به عنوان پاسداران جان، مال و نوامیس مردم تامین شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مجاهدان سبزپوش نیروی انتظامی با جهاد فی سبیل الله خود موفق به ایجاد و برقراری امنیت و پایدار در کشور شده‌اند.

امام جمعه تصریح کرد: باید همواره قدردان نیروی انتظامی و مجاهدتهای آنان در راه حفظ امنیت کشور باشیم، چراکه اگر نیروی انتظامی و تلاشهای مستمر این نیرو در عرصه امنیت داخلی در کشور نبود، جایی برای یک زندگی آرام و امن وجود نداشت.

امام جمعه بروجرد در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از خدمات فراگیر و دلسوزانه فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل شجاع این شهرستان، فعالیت آنان را تلاشی مستمر و موفق در راستای پیگیری امنیت این شهرستان دانست و تاکید کرد: جانفشانیهای این نیروها در راستای برقراری امنیت شهرستان بارزترین نمونه از ایثار، صبر و بردباری این شهدای گرانقدر و خانواده‌های آنان است.