سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برنامه‌های قرآنی و فرهنگی ارشاد بروجرد اعلام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌های قرآنی و فرهنگی ارشاد بروجرد اعلام شد

برنامه‌های قرآنی و فرهنگی ارشاد بروجرد اعلام شد

برنامه‌های ارشاد بروجرد در سال‌جاری در زمینه‌های مختلف شعار سال، حافظین قرآن، آسیب‌های اجتماعی، مُد و لباس، ایثار و شهادت و جهان عاری از خشونت اجرا می‌شود.

نادر ارجمندی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، از برگزاری 14 برنامه فرهنگی کلان با گستره شهرستانی، منطقه‌ای و ملی در صورت تأمین اعتبار در سال 94 خبرداد.

وی اضافه کرد: این برنامه‌ها در زمینه‌های مختلف شعار سال، حافظین قرآن، آسیب‌های اجتماعی، مُد و لباس، ایثار و شهادت و جهان عاری از خشونت اجرا می‌شود.

ارجمندی افزود: همچنین در حوزه فیلم، داستان‌نویسی، پوستر، شعر، قرآن، خوشنویسی و بزرگداشت و تجلیل از بزرگان برنامه‌هایی از سوی ارشاد اسلامی بروجرد برای سال 94  پیشنهاد شده است.

200 نفر از فعالان قرآنی و مطبوعاتی بروجرد بیمه شدند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد با اشاره به صندوق بیمه هنرمندان و اصحاب رسانه، عنوان کرد: در حال حاضر200 نفر از هنرمندان و اصحاب رسانه و قرآنی بروجردی تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

وی تصریح کرد: از چند ماه گذشته ثبت‌نام در سیستم بیمه صندوق هنرمندان از طریق سایت صورت گرفته و به همین دلیل حدود سه ماه است که هنرمندان و اصحاب رسانه نتوانسته‌اند که تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند.

ارجمندی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال 94 تدابیری خاص اندیشیده شده تا افراد متقاضی بتوانند تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد، در پایان اظهار کرد: در حال حاضر ثبت‌نام برای بیمه هنرمندان تنها از طریق سایت‌های مربوطه امکان‌پذیراست و افرادی که دارای شرایط لازم باشند می‌توانند علاوه‌بر این‌که تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند، از تسهیلات آن نیز بهره‌مند شوند.