رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

برنامه «اسطوره‌های عاشقی» در رادیو لرستان تولید و پخش می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه «اسطوره‌های عاشقی» در رادیو لرستان تولید و پخش می‌شود

برنامه «اسطوره‌های عاشقی» در رادیو لرستان تولید و پخش می‌شود

برنامه «اسطوره‌های عاشقی» از تولیدات صدای مرکز لرستان است که در هفته دفاع مقدس از ساعت ۰۹:۰۰ به مدت ۵۰ دقیقه از رادیو لرستان تولید و پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، برنامه «اسطوره‌های عاشقی» از تولیدات صدای مرکز لرستان است که در هفته دفاع مقدس از ساعت 09:00 به مدت 50 دقیقه از رادیو لرستان تولید و پخش می‌شود.

این ویژه‌برنامه که به‌مناسبت هفته دفاع مقدس تهیه شده به نقش و جایگاه استان لرستان در دوران هشت سال دفاع مقدس می‌پردازد.

این برنامه با آیتم‌هایی از قبیل روز شماره هفته عشق و حماسه که در این آیتم از رزمندگان لرستانی دعوت می‌شود که در برنامه حضور یابند و به بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس خود بپردازند.

همچنین، نام‌آوران کوی عشق که به معرفی سرداران شهید استان لرستان می‌پردازد، رادیو جبهه که به بیان خاطرات خبرنگاران و برنامه‌سازان استان لرستان از آن زمان و سختی‌های برنامه‌سازی آن زمان می‌پردازد، ادبیات دفاع مقدس که از زبان شاعران هم استانی که در وصف دوران دفاع مقدس شعرهای متنوع سروده‌اند بیان می‌شود و به نقش رهبری در دفاع مقدس و مقایسه جنگ نرم و جنگ سخت در برنامه اسطوره‌های عاشق پرداخته می‌شود.

از عوامل این برنامه می‌توان به  سوسن درجزینی به‌عنوان تهیه کننده، گلناز حائری به‌عنوان نویسنده، سهیلا سلاحورزی به‌عنوان گوینده، بهمن نجفی به‌عنوان گزارشگر و کامیار جان‌احمدی به‌عنوان صدابردار اشاره کرد.