برنامه سلام آبادی

برنامه سلام آبادی از برنامه های تولیدی سیمای مرکز لرستان است که یکشنبه و چهارشنبه ساعت 22:25 به مدت 25 دقیقه از شبکه افلاک تولید و پخش می شود.

دیار آبادی برنامه ای گزارشی است که به روستاهایی که می توان به عنوان مقصد گردشگری از آنها نام برد و همچنین دارای سکونت و قابلیت هایی که بتوان بعنوان نمونه و الگو به دیگر روستاها معرفی گردد می پردازد. در این برنامه روستا ازنظر موقعیت جغرافیایی و بعد مسافت از مرکز معرفی میگردد.

مسایل قومی، آداب ورسوم محلی، جاذبه گردشگری، قوم نگاری، صنایع دستی، میراث فرهنگی، پیشینه فرهنگی و تاریخی، غذای محلی، بازیهای محلی، معرفی محصولات کشاورزی و دامی، سطح بهداشت و رفاهی (شامل آب، برق، تلفن، اینترنت، بانک) همراه با روحیه امید، نشاط و خودباوری در جامعه روستایی می باشد که بتوان آنها را به ماندن در روستاها و عدم مهاجرت به شهرها ترغیب و تشویق نماییم. معرفی روستاهای استان و نحوه ی زندگی و معیشت مردم آن، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی، چگونگی عملکرد دولت در رسیدگی به روستاها و همچنین طرح دغدغه ها و مشکلات روستاییان و معرفی امکانات ارائه شده به روستاها در سال های اخیر یکی از اهداف مهم این برنامه است.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده: بهروز محمودی

صدابردار: محمود نصرتیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خداقوت میخواستم برنامه ضبط شده در روستای پیر... زینب قلاوند ۱۳۹۹/۰۵/۲ ۰۸:۵۳

زینب قلاوند
سلام خداقوت
میخواستم برنامه ضبط شده در روستای پیر مار که مربوط به سال های گذشته هست رو دانلود کنم . میشه راهنمایی فرمایید ??
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۵/۲ ۰۸:۵۳