برنامه طنز سی خنه

برنامه سی خنه از برنامه های تامینی سیمای مرکز لرستان است که جمعه ها ساعت 22:15 به مدت 40 دقیقه از شبکه افلاک پخش می شود.

شادی یک احساس درونی است که همراه با نشاط، خنده، لذت، امید، احساس رضایت و خوشبینی به صورت گذرا، حسی و بلند مدت در فرد به وجود می آید و برنامه سی خنه نیز در راستای شادی آفرینی قدم برداشته است. هدف از تولید این برنامه "ایجاد لحظات فرح بخش در پایان روز جمعه " است. وجه تمایز این برنامه نسبت به برنامه های دیگر، فضای تعاملی و ارتباط تنگاتنگ آن با مخاطبان بیان مسائل روز در قالب نمایش است ، پرشور بودن و ریتم تند آن است. برنامه داری آیتم های گوناگون طنز است و در فواصل آن وله ها،نماهنگ های شاد محلی، موسیقی باکلام ، موسیقی بی کلام و نمایش  نیز پخش می شود برنامه سی خنه با هدف ایجاد لحظات مفرح و شاد با تاکید بر مسائل اخلاقی ، اجتماعی تولید شده است. در  این برنامه گروهی از بازیگران با نقش آفرینی در نمایش های متفاوت علاوه بر مطرح کردن مسائل روز جامعه خنده و نشاط را به مخاطبان خود منتقل می کند.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده: شهرام ولی خانی چگنی

کارگردان: مجید رشنو

نویسندگان: علی حسنوند، مجیدرشنو، شهرام ولی خانی چگنی، سید باقر موسوی

بازیگران: رضاسماعی، عزیز شکوهی، سید باقر موسوی، بهادر دبیر، علی حسنوند، غلام عباس گودرزی، اسماعیل عبدلوند، سید مصطفی موسوی، زهرا گودرزی، فاطمه کرمپور

تصویربرداران: مهدی حیدری، فرشادحسنوند

صدابردار: اصغرزاده