برنامه میقات

برنامه میقات از برنامه های تولیدی سیمای مرکز لرستان است که دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 23:20 به مدت 15 دقیقه از شبکه افلاک تولید و پخش می شود.

شهید کسی است که به خون خود ارزش و ابدیت و جاودانگی داده است. آن کس که مال خود را صرف خدمت و بنای خیر می کند، به مال خود ابدیت و ارزش می دهد. آن کس که اثر علمی باقی می گذارد، به فکر خود و آن کس که اثر صنعتی و فنی باقی می گذارد، به هنر خود و آن کس که فرزند خود یا دیگران را تربیت می کند، به عمل خود ارزش و ابدیت می دهد، و شهید به خون خود ارزش و ابدیت می دهد. این تفاوت میان شهید و دیگران هست.

شهادت در فرهنگ اسلامی از جایگاهی بس رفیع برخوردار می باشد شهادت قلّه کمال شهادت از برترين واژه هاي فرهنگ اسلامي و از مقدّس ترين مفاهيم معارف الهي است. شهادت اوج کمال انسان است، آنگاه که انسان تمام هستي خود را يکجا نثار معبود مي کند و قطره وجودش به درياي بيکران هستي مطلق مي پيوندد. برنامه میقات با هدف معرفی شهیدان والا مقام لحظاتی را به گفتگو با خانواده های معظم شهدا می نشیند .

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان: حمید بیرانوند

تصویر برداران: فرشاد حسنوند، محسن مرادی نژاد

صدابردار: رضا ملکیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. از نویسندگان برنامه درخواست دارم از مسخره... محمد جواد ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۲۰:۰۰

محمد جواد
سلام. از نویسندگان برنامه درخواست دارم از مسخره کردن و پخش داستان های بی معنی و نا مربوط در قالب چنین برنامه هایی پرهیز کنند. ایجور جاها که جای تیتال بازیاتو نیست
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۲۰:۰۰