سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برنامه های فرهنگی و هنری روز جهانی قدس در لرستان اعلام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های فرهنگی و هنری روز جهانی قدس در لرستان اعلام شد

برنامه های فرهنگی و هنری روز جهانی قدس در لرستان اعلام شد

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری برنامه های فرهنگی هنری به مناسبت روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اعظم روانشاد با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت روز جهانی قدس برنامه های فرهنگی و هنری در قالب ایستگاه فرهنگی روبروی مصلی الغدیر شهرستان خرم آباد برگزار می شود.

وی افزود:برنامه های این روز شامل برپایی ایستگاه طراحی و نقاشی ویژه کودکان با حضور مربیان نقاشی، دیوار نویسی و دلنوشته در سه بخش با موضوعات شهدای مدافع حرم، نامه ای به یک کودک فلسطینی و روز جهانی قدس، اجرای مسابقه کتبی و شعارنویسی خواهد بود.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان عنوان کرد: همچنین اجرای نقاشی و خوشنویسی با حضور هنرمندان به صورت زنده، اجرای نمایش پانتومیم وتوزیع بسته های فرهنگی شامل کتاب و نرم افزار نیز برای این روز پیش بینی شده است.

روانشاد ادامه داد: همچنین علاقه مندان می توانند تا پانزدهم تیر ماه جلوه های ویژه راهپیمایی روز قدس را با گوشی های تلفن همراه خود عکاسی کرده و به آدرس الکترونیکیfarhanglorestan@yahoo.com ارسال کنند.

وی افزود: این تصاویر باید با موضوع مرتبط راهپیمایی روز قدس بوده و شرکت برای عموم در این رقابت آزاد است.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: این برنامه فرهنگی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مرکر علمی کاربردی فرهنگ و هنر برگزار می شود.