جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بروجرد میزبان خدام و بیرق سبز گنبد طلای امام رضا(ع) شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

بروجرد میزبان خدام و بیرق سبز گنبد طلای امام رضا(ع) شد‌

بروجرد میزبان خدام و بیرق سبز گنبد طلای امام رضا(ع) شد‌

بروجرد میزبان خدام و بیرق سبز گنبد طلای امام رضا(ع) شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، عطر حضور پرچم مطهر حرم امام رضا (ع) این روزها دل‌ها را مهمان سلطان عشق و نگاه‌ها را راهی حرم علی ابن موسی‌الرضا(ع) کرده است.

یا ایها الغریب این روزها دل‌ها از برکت عطر حضور خدام و بیرق سبز گنبد طلایت هوای باران گرفته، استان لرستان با نفست جان گرفته است امید که دل‌های تنگ و بی‌قرار عاشقان مهمان حرم حضرت ثامن‌الحجج(ع) شود.

کاروان سراسر شور و عشق «زیر سایه خورشید» در محل پارک زیتون خرم‌آباد قرار گرفت و سیل جمعیت عاشق به استقبال خدام و پرچم سبز حرم ثامن‌الحجج آمدند.

دیروز خدام و پرچم متبرک حرم رضوی مورد استقبال مردم شهر زاغه قرار گرفت و به شهدای گمنام این شهر ادای احترام شد.

کاروان زیر سایه خورشید مهمان مردم بروجرد شد و در محل امامزاده جعفر این شهرستان با استقبال پرشکوه مردم روبه‌رو شد و پس‌از آن کاروان سراسر عشق خدام و پرچم سبز سلطان عشق علی ابن موسی‌الرضا(ع) روانه سرای سالمندان حاج اسدالله برکتی شد.

خدام و پرچم متبرک حرم رضوی در میان استقبال گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه شهرستان بروجرد قرار گرفت و پس‌ازآن با حضور در بیمارستان شهید چمران این شهرستان به عیادت بیماران رفتند تا عطر حرم رضوی و قدوم پربرکت خدامش، شفابخش این عزیزان باشد.

ندامتگاه بروجرد نیز میزبان خدام و پرچم متبرک رضوی شد و پس‌ازآن جشن بزرگ زیر سایه خورشید با حضور خدام و پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) با استقبال پرشور مردم شهرستان بروجرد در محل چهارراه نخی مواجه شد.

خدام حرم رضوی امروز در بروجرد به عیادت حضرت آیت الله مولانا رفته و از نصایاح این عالم جلیل القدر بهره مند شدند و فضای دل‌انگیز این دیدار مجلس را به شب شعر تبدیل کرد.