رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

برپایی نمایشگاه کتاب در رابطه با حضرت زهرا(س) در ۳۵ کتابخانه لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه کتاب در رابطه با حضرت زهرا(س) در ۳۵ کتابخانه لرستان

برپایی نمایشگاه کتاب در رابطه با حضرت زهرا(س) در ۳۵ کتابخانه لرستان

در هفته زن و ایام ولادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) در ۳۵ کتابخانه عمومی لرستان از جمله کتابخانه‌های غدیر و حضرت مهدی(ع) خرم‌آباد، شهید صارمی بروجرد و امام محمدباقر الیگودرز کتب در رابطه با زن، حضرت زهرا(س) و حجاب به نمایش گذاشته می‌شود.

میثم زندیه‌شیرازی، کارشناس فرهنگی اداره‌کل کتابخانه‌های استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در رابطه با برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های استان به‌مناسبت ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: به این مناسبت کتبی که به موضوع حجاب و عفاف، شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) و زن اختصاص دارد در کتابخانه‌های استان به نمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: این برنامه نمایشگاهی با هدف دسترسی آسان‌تر مراجعان کتابخانه‌ها به کتب در رابطه با زن و حضرت و فاطمه زهرا(س) و حجاب اجرا می‌شود.

زندیه‌شیرازی از اجرای این برنامه در 35 کتابخانه عمومی استان در ایام ولادت حضرت زهرا(س) خبر داد و گفت: کتابخانه‌های غدیر و حضرت مهدی(ع) خرم‌آباد، شهید صارمی بروجرد و امام محمدباقر الیگودرز در فهرست این کتابخانه‌ها قرار دارند.

کارشناس فرهنگی اداره‌کل کتابخانه‌های استان لرستان در بخشی از سخنانش با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع ولایت‌فقیه اضافه کرد: قرعه‌کشی این مسابقه نیز که به‌مناسبت دهه فجر برگزار شد، طی مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان اجرا و از منتخبان آن تجلیل خواهد شد.