جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری انتخابات در ۳۴۳شعبه اخذ رأی حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری انتخابات در ۳۴۳شعبه اخذ رأی حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی

برگزاری انتخابات در ۳۴۳شعبه اخذ رأی حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی

فرماندار خرم آباد از برگزاری انتخابات در ۳۴۳ شعبه اخذ رای حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی خبر داد.

حبیب الله خجسته پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی اظهار داشت: در این راستا ۳۴۳ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تعداد واجدین شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی عنوان کرد: مجموع کل واجدین شرایط رای دادن در این حوزه انتخابیه ۴۳۰ هزار نفر هستند.

فرماندار خرم آباد در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله انتخابات، پشتوانه ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود بیان داشت: در این راستا همه تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز لرستان اندیشیده شده است.

خجسته پور با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی چهار نفر به دور دوم راه پیدا کرده اند افزود: خوشبختانه هم اکنون فضای خوبی در این حوزه  حاکم بوده و همدلی خوبی بین اعضای هیئت اجرایی، نظارت و بازرسی وجود دارد.

وی بیان داشت: همه شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا شده و عوامل اجرایی شعب مشخص و نمایندگان فرماندار نیز مستقر شده اند.

فرماندار خرم آباد در ادامه سخنان خود به تعداد واجدان شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی اشاره کرد و بیان داشت: مطابق آمار اعلام شده این حوزه انتخابیه بیش از ۴۳۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

خجسته پور با تاکید بر اینکه کسانی می توانند در این انتخابات شرکت کنند که یا مرحله اول رای نداده باشند و یا اینکه صرفا در این حوزه انتخابیه شرکت کرده باشند گفت: همچنین افرادی که در سایر حوزه ها رای داده اند حق شرکت در انتخابات حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی نخواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه متولدین ۱۰ ام اردیبهشت ۱۳۷۷ و قبل از آن می توانند در این مرحله از انتخابات شرکت کنند گفت: در هر شعبه دستگاههای احراز هویت پیش بینی شده است.