رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

برگزاری باشکوه روز قدس در شهرها و روستاهای لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری باشکوه روز قدس در شهرها و روستاهای لرستان

برگزاری باشکوه روز قدس در شهرها و روستاهای لرستان

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه رژیم صهیونیست منزوی‌شده است گفت: استکبار جهانی نمی‌تواند مسلمانان را از مسئله فلسطین غافل کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد،  مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تمام شهرستان‌های استان لرستان همزمان با سراسر کشوربرگزار شد و  مردان و زنان غیرتمند لرستانی با حضور پر رنگ خود در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» از مردم مظلوم فلسطین حمایت و از استکبار جهانی اعلام انزجار کردند.

مراسم راهپیمایی روز قدس از ساعت 11 در شهرهای مختلف لرستان آغاز و با طی مسیرهای راهپیمایی به مصلی های نماز جمعه ختم شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میر عمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: پیام روز قدس همبستگی، اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی در برابر استکبار جهانی است و اینکه مسلمانان نسبت به سرنوشت فلسطین بی‌تفاوت نباشند.

وی افزود: استکبار جهانی نمی‌تواند با ایجاد گروه‌های داعش و تکفیری مسلمانان را از مسئله اصلی فلسطین غافل کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: راهپیمایی روز قدس به‌ویژه امسال با توجه به اینکه شاهد تجاوزات رژیم صهیونیست به مردم مظلوم یمن هستیم اهمیت بیشتری دارد.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیست منزوی‌شده و سیاست‌های آمریکا در منطقه شکست‌خورده است بنابراین بیداری اسلامی روزبه‌روز در حال گسترش است که همه این‌ها نشان می‌دهد مسلمانان آگاه و متحد هستند.