سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری برنامه‎های دهه فجر در اشترینان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری برنامه‎های دهه فجر در اشترینان

برگزاری برنامه‎های دهه فجر در اشترینان

امام جمعه اشترینان گفت: برنامههای ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی هر سال با شکوه خاصی در اشترینان برگزار میشود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی بیرانوند در جلسه شورای اداری اشترینان اظهار کرد: برنامههای ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی همه ساله با شکوه خاصی در اشترینان برگزار میشود.

وی حضور بیش از 20 هزار نفری مردم اشترینان در راهپیمایی 22 بمهن سال گذشته را گواهی بر این ادعا دانست و ادامه داد: امسال نیز همچون سال‏‌های گذشته با فرا رسیدن این ایام خجسته برنامه‏‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، مذهبی و ... برگزار میشود.

امام جمعه اشترینان با اشاره به تقدیم شهدایی از شهر اشترینان نظیر شهید محمد بروجردی، محمدرضا کوپال و سهراب مصطفایی عنوان کرد: وجود چنین دردانههایی در بین شهدای انقلاب و دفاع مقدس گویای حمایت عملی و عینی مردم اشترینان از نظام جمهوری اسلامی است.

بیرانوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود پتانسیلهای عظیم در حوزههای مختلف کشاورزی، باغداری، گردشگری و ... در شهر اشترینان ادامه داد: این در حالی است، مردم این منطقه از وجود کاستی‏‌هایی رنج می‏‌برند.

وی با اشاره به معضلات عدیده در حوزه درمان در اشترینان خواستار تسریع در احداث بیمارستان شد و افزود: کمبود آب شرب روستایی، بیکاری جوانان، آسفالت معابر و خیابان‏‌ها، بهسازی و اصلاح ورودی و تسریع در ساخت مصلی نماز جمعه اشترینان برخی از مطالبات به حق مردم این منطقه است.

در ادامه فرماندار بروجرد نیز در خصوص رفع برخی از معضلات پیش‌روی مردم اشترینان قول مساعد داد.