رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز صدا و سیمای مرکز لرستان

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز صدا و سیمای مرکز لرستان

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز صدا و سیمای مرکز لرستان

در این جلسه مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان و رییس ستاد اقامه نماز مرکز ضمن خیر مقدم ، در خصوص قرائت و بر پا داشتن نماز جماعت گفت : نماز جزء معروف هایی است که در قران بسیار بر آن تاکید شده است و اگر نماز باشد سایر موارد احکام و واجبات دین مطمئنا هست . در دین مبین اسلام اهمیت بر اهمیت و نشر نماز توصیه های اکیدی شده و نشر و ترویج نماز به آن حد است که در مکتب شیعه به ان اهمیت زیادی داده شده است.

بازوند گفت : رسانه استانی وظیفه ذاتی خود می داند تا علاوه بر اقامه نماز جماعت در داخل مرکز بر نشر و ترویج نماز در بین آحاد و اقشار مختلف تلاش کند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام درویش پور دبیر ستاد اقامه نماز استان با قدردانی از صدا و سیمای در زمینه اقامه و ترویج نماز جماعت بین مردم بر ادامه این روند تاکید کرد . وی گفت : در روز چهاردهم اردیبهشت جناب آقای قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور به استان سفر خواهد کرد که دیدار با ائمه جماعات استان ، دیدار با دانشجویان و حضور در دانشگاه بروجرد از اهم برنامه های سفر ایشان است و لذا ما انتظار داریم تا صدا و سیما در پوشش و پخش برنامه های این سفر با این نهاد همکاری نماید.