جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد اربعین در صدا و سیمای لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد اربعین در صدا و سیمای لرستان

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد اربعین در صدا و سیمای لرستان

صدا و سیمای مرکز لرستان شنبه 29 مهرماه میزبان جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان بود. این جلسه با حضور مدیرکل، قائم مقام و معاونین صدا و سیمای لرستان، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، دبیر ستاد اجرائی اربعین استان، معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و دیگر اعضای ستاد تشکیل شد.

در این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گزارشی از اقدامات شبکه افلاک برای انعکاس هرچه باشکوه تر پیاده روی اربعین ارائه نمود مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: از سه مستند تهیه شده توسط سیمای لرستان مربوط به اربعین سال گذشته، مستند سفر لیلا در جشنوارة بیستم تولیدات مراکز استانی جایزه بهترین تهیه کنندگی را کسب کرد.

وی افزود با  برنامه ریزی انجام شده، تلاش می کنیم که حضور هم استانیهای عزیز در این رویداد عظیم جهان اسلام را به شکل مناسبی پوشش دهیم.

حجت الاسلام جلیلیان مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) نیز طی سخنانی با تقدیر و تشکر از رسانه ملی در انعکاس زیبایی های حضور مردم در گردهمایی بزرگ زیارت اربعین، این پیاده روی را نقطة عزت، انسجام و وحدت جهان اسلام حول محور ولایت دانسته و افزودند مستندسازی جلوه های زیبای حضور مردم توسط صدا و سیما، درس استکبار ستیزی و ایستادگی در مقابل دشمن را به ما یادآوری می نماید.

سردار علیشاهی دبیر ستاد اجرائی اربعین استان نیز با اشاره به اقدامات انجام شده در ستاد اربعین گفت در ورودی و خروجی شهرهای استان که در مسیر زائران قرار دارند با احداث موکب هایی تمهیدات لازم برای خدمت رسانی بهتر به میهمانان اباعبدا... (ع)، اندیشیده شده است. وی افزود مسجد حنانه نجف اشرف که مرکز فرهنگی اربعین است به مدت 3 ظهر و 5 شب در اختیار ستاد اربعین استان قرار گرفته و در این مدت با استفاده از سخنران و مداحان لرستان مراسم عزاداری و انعکاس حضور مردم لرستان در پیاده روی اربعین، به سمع و نظر مردم، خواهد رسید.