رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری راهپیمایی در محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر(ص) در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری راهپیمایی در محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر(ص) در بروجرد

برگزاری راهپیمایی در محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر(ص) در بروجرد

مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان بروجرد گفت: در پی هتک حرمت یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) مراسم راهپیمایی در این شهرستان برگزار میشود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا مهزیاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار کرد: این راهپیمایی اعتراض‌آمیز در تاریخ جمعه سوم بهمن ماه و پس از برگزاری نماز وحدت بخش جمعه در بروجرد برگزار میشود.

وی ادامه داد: بر این اساس از شهروندان ولایی، بصیر و موقعیت‌شناس شهرستان بروجرد دعوت میشود، همچون گذشته با حضور پرشور و شعور خود در این راهپیمایی، هتاکی این نشریه را با قاطعیت محکوم کنند.

مسئول روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: عموم مردم این شهرستان پس از برگزاری نماز دشمن‌شکن و وحدت‌بخش جمعه با راه‌اندازی راهپیمایی باشکوه و سردادن شعارهایی در محکوم کردن این نیرنگ رنگ باخته دشمنان مهر تائیدی بر محکومیت این اقدام بیشرمانه زده و اتحاد و یکرنگی ملت مسلمان سراسر جهان را به نمایش میگذارند.

مهزیاری اضافه کرد: این اقدام مردم مسلمان بروجرد علاوه بر محکومیت شدید و قاطع هتاکان به ساحت قدسی پیامبر نور و رحمت حضرت محمد(ص)، وحدت و همبستگی مسلمانان را به نمایش همگان گذاشته و به دشمنان ثابت می‏کند، ترفند و نیرنگ‏های رنگ به رنگ آنان تاثیری در جلوگیری از گسترش اسلام در جهان و سر دادن ندای عدالت‏خواهی انسان‏های آزاده در مبارزه با ظلم و جور مستکبران ندارد.

وی این اقدام این نشریه موهن را نشات گرفته از اسلام هراسی ابرقدرت‏های جهان دانسته و تاکید کرد: این اقدام ناشایست تنها نمایشگر اوج استیصال و درماندگی صهیونیسم بین‌المللی به سرکردگی آمریکای جهانخوار است که دستانش به خون انسان‏های بی‏گناه زیادی آلوده شده و چهره منفور آن به نمایش جهانیان درآمده است.