رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی بروجرد

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی بروجرد

رئیس هیئت تیراندازی بروجرد گفت: به مناسبت گرامی‌داشت ایام‌الله دهه‌فجر و یادبود پیشکسوت جهاد و شهادت زنده یاد احمد امیدعلی یک دوره مسابقه تیراندازی در سالن شهید صیاد شیرازی بروجرد برگزار شد.

محمود ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: این دوره از مسابقات که در هجدهمین روز از بهمن ماه در این شهرستان آغاز شد، با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات بیش از 100 نفر شرکت داشتند، افزود: این شرکت‌کنندگان از تیم‌های ارگان‌های نظامی و انتظامی، جهاد دانشگاهی، کانون بازنشستگان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی و جانبازان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بروجرد در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

رئیس هیئت تیراندازی بروجرد در ادامه عنوان کرد: در رشته تپانچه نادر گیو با 189 امتیاز از تیم باشگاه شهید صیاد شیرازی، داوود گودرزی با 181 امتیاز از تیم گروه 24 بعثت سپاه و نیما یاراحمدی با 180 امتیاز از تیم کمیته اهداف پروازی TRP به ترتیب اول تا سوم شدند.

ترابی خاطرنشان کرد: در رشته تفنگ، ایمان گودرزی با 180 امتیاز از تیم باشگاه شهید صیاد شیرازی و حسن رحمان‌زاده با 172 امتیاز از تیم جهاد دانشگاهی اول و دوم شدند و رضا مقدسی و یارمحمد گودرزی با 170 امتیاز از تیم کمیته اهداف پروازی TRP به طور مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند.

وی نتیجه تیمی این دیدارها را این‌گونه بیان کرد: تیم باشگاه تیراندازی شهید صیاد شیرازی، کمیته اهداف پروازی TRP و تیم جانبازان بنیاد شهید و ایثارگران بروجرد به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت تیراندازی بروجرد از حضور علی نصرتی به عنوان دبیر هیئت در این دوره از رقابت‌ها خبر داد و افزود: امیر امیدعلی، حسن مرادکلهر، عبدالحسین ابوعلی، محمدرضا سروری و نادر گیو در کسوت داوری این مسابقات حضور داشتند.