جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان

در سومین روز هفته دفاع مقدس در مراسمی به منظور بزرگداشت این هفته صدا و سیمای مرکز لرستان میزبان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، در این مراسم که به همت  روابط عمومی و بسیج مرکز لرستان برگزار شد ، سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) طی سخنانی با اشاره به خاطراتی از دوران دفاع مقدس ، دفاع پر شور ملت ایران را در برابر تمام جهان شرق و غرب دانست و افزود: با تمام اختلاف نظر های بین ابر قدرت های شرق و غرب آن دوره ، آنان در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی اتحاد و اتفاق نظر داشتند ولی به حول و قوه الهی و وجود تفکر بسیجی و شهادت طلبی ملت عیور ایران اسلامی نتوانستند به اهداف خود برسند.

 سردار کشکولی گفت : بسیجی با خلوص نیت کار ها را برای رضای خدا انجام می دهد و به همین دلیل به قدرت لایزال الهی وصل است  . برای همین است که شکستی در این راه وجود ندارد و این موضوع باعث شده که نظام سلطه در محاسبات خود دچار اشتباه شود و در میدان های مختلف منطقه ای و بین المللی همیشه نظام اسلامی پیروز باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان افزود : با شکست های پی در پی دشمن ، آنان فهمیدند که با جنگ سخت نمی توانند کار به جایی ببرند ، برای همین است که روی به جنگ نرم آورده اند و با هدف قرار دادن نظام خانواده و ایجاد تشکیک در نسل جوان و منازعات سیاسی به فکر استحاله نظام از درون هستند.

وی گفت : اینجاست که نقش صدا و سیما در خط مقدم با جنگ نرم بیش از پیش آشکار می گردد.

سردار کشکولی با تقدیر از مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان ، وی را فردی فرهیخته ، مکتبی و مومن دانست و گفت : با وجود چنین فرد انقلابی در راس صدا و سیمای لرستان بیشترین همکاری و هماهنگی بین سپاه استان و صدا و سیما وجود دارد و باید از چنین فرصتی برای تبیین بیشتر شجره  طیبه بسیج و گفتمان انقلاب اسلامی بهره برد.

بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، گزارشی از موفقیت های صدا و سیمای لرستان در جشنواره بسیتم تولیدات مراکز استانی و همچنین درصد بالای مخاطبین رادیو و تلویزیون استان ارائه نمود.

بازوند گفت : همه تلاش صدا و سیمای لرستان در جهت ترویج وحدت ، هماهنگی و یکپارچگی بین تمام دستگاههای اجرایی و فرهنگی برای نیل به تغییر رفتار به سمت مطلوب و توسعه همه جانبه استان است.