رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

برگزاری مراسم روز رادیو در صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم روز رادیو در صدا و سیمای مرکز لرستان

برگزاری مراسم روز رادیو درصدا و سیمای مرکز لرستان

به مناسبت روز رادیو مراسمی با حضور مدیرکل صدا و سیما ، معاونین ، مدیران و عوامل برنامه  ساز رادیو  در صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، محمد بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان در این مراسم با تبریک این روز  از برنامه سازی در رادیو به عنوان خط مقدم رسانه شنیداری یاد کرد و گفت: رسانه وعوامل برنامه ساز باید درراستای منویات  مقام معظم رهبری به وِیزه نامگذاری امسال به نام ملت ودولت ،همدلی وهم زبانی بی وقفه تلاش کنند. 

بازوند پیشرفت و موفقیت   نظام مقدس جمهوری سلامی ایران درهمه عرصه ها را مرهون  وحدت،همدلی وهمراهی ملت ودولت دانست  و گفت :آری 98.2مردم به جمهوری اسلامی  مصداق واقعی وحقیقی بر این مدعا است .

بازوند گفت :وحدت ، یکپارچگی  ومقاومت اقشار مختلف مردم ومسولین نظام با تبعیت از ولایت ورهبری  در تمام مقاطع زمانی، موجب شد که تمام تحریم ها و تهدید هایی که ابر قدرت های دنیا بر ما تحمیل کرد ند بی نتیجه باقی بماند.

بازوند در بخش دیگری از سخنان خود  تاکید کرد:رسانه رادیو علاوه بر امر اطلاع رسانی  وظیفه خطیر  آگاهی بخشی وفرهنگ سازی را برای اقناع و تاثیر گذاری مثبت وارزشمند بر افکار عمومی جامعه را برعهده دارد که می طلبد در این برهه  از شرایط رسانه ای حاکم بر دنیا بیش از بیش تلاش کند وبرنامه ها ی فاخر و تاثیر گذارتری به جامعه عرضه کند.

وی دراین مراسم خطاب به عوامل رسانه رادیو مرکز لرستان  موفقیت های و پیشرفتهای این واحد  را مرهون تلاش فراوان، همدلی وهمفکری عوامل تلاشگر آن دراین سنگر فرهنگ ساز  بیان کرد.