جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات متعدد محصول عملکرد امور بانوان اداره ورزش و جوانان بروجرد است - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات متعدد محصول عملکرد امور بانوان اداره ورزش و جوانان بروجرد است

برگزاری مسابقات متعدد محصول عملکرد امور بانوان اداره ورزش و جوانان بروجرد است

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد گفت: برگزاری مسابقات متعدد محصول عملکرد امور بانوان اداره ورزش و جوانان بروجرد است.

 

فرشته ظهرابی در گفت‌‏وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: اعزام تیم نوجوانان به مسابقه دوستانه با تیم والیبال شهرستان دورود و موفقیت این تیم در مقابل تیم حریف و اعزام تیم کاراته به مسابقات انتخابی استان در شهرستان خرم‌آباد بخشی از این فعالیتها را تشکیل میدهد.

وی با اشاره به برگزاری کلاس مربی‌گری درجه سه پینگ‌پنگ با شرکت 17 نفر، ادامه داد: اعزام پانته‌آ جلایی‌فر به مرحله اول اردوی استعدادیابی تیم بدمینتون در رده نونهالان، برگزاری کلاس داوری درجه سه والیبال با حضور 21 نفر، اعزام کارکنان اداره ورزش و جوانان به مسابقات قهرمان کشوری آمادگی جسمانی کارکنان وزارت ورزش و جوانان و برگزاری مسابقات کیک‌بوکسینگ استایل لوکیک خردسالان زیر هفت سال از دیگر فعالیتهای بانوان ورزشکار بروجردی است.

این مسئول اضافه کرد: اعزام تیم 9 نفره ووشو به مسابقات کشوری سبک چان‌چوان در بخش ساندا با حضور 250 شرکت کننده و کسب چند مقام این مسابقات توسط بانوان ورزشکار بروجردی، برگزاری مسابقه کاراته با حضور 150 ورزشکار و برگزاری مسابقه رزمی ووینام با حضور 53 ورزشکار از دیگر فعالیتهای ورزشکاران بانوی بروجرد است.

ظهرابی اعزام سکینه کشوری به مسابقات آسیایی، کسب مقام اول و دوم مسابقات اسکیت مدارس سماء کشور توسط پارمیدا گلباز، برگزاری مسابقه فوتسال تیم مبتدی بانوان بروجرد با تیم فوتسال بانوان دورود و اعزام تیم دوگانه به مسابقات انتخابی استان لرستان در خرم‌آباد را بخش دیگری از فعالیتهای صورت گرفته در سال جاری برشمرد.

وی با اشاره به اعزام تیم هشت نفره کیک‌بوکسینگ به مسابقات قهرمانی استان و کسب چندین مقام در آن مسابقات، عنوان کرد: اعزام تیم ووینام به مسابقات انتخابی جهت اعزام به ترکیه، اعزام حدیث نوذری به مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رشته کمیته دفاع شخصی در رده سنی بزرگ‌سالان و کسب مدال نقره این مسابقات و اعزام تیم ناشنوایان به مسابقات انتخابی استان و انتخاب چند ورزشکار به منظور اعزام به مسابقات کشوری بخش دیگری از فعالیت ورزشی بانوان بروجردی را تشکیل میدهد.   

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان بروجرد با اشاره به فعالیت گروه کوهنوردی دماوند این شهرستان، تأکید کرد: صعود این گروه به قله 3440 متری سکوزان، اعزام به برکه تنگ خرسک، صعود به دره نگار، صعود به قله درونه و بازدید از سد کلان، صعود به ارتفاعات رمه رو، صعود به خط الراس هشتادپهلو، صعود به قله چهار شاخ، برنامه جنگل‌نوردی به کلاردشت جنگل مازیچال، اعزام به دشت لالههای واژگون و صعود به قله قارون بخشهایی از فعالیت این گروه را تشکیل داده است.

ظهرابی اعزام تیم کیوکوشین کاراته ماتسویی به مسابقات کشوری با حضور 17 تیم و 450 شرکت‌ کننده و کسب دو مدال طلا، چهار نقره، یک برنز و کسب مقام سوم تیمی بزرگ‌سالان، برگزاری مسابقه والیبال بین تیمهای ایران زمین و بسیج دورود و تیمهای «الف» و «ب» بروجرد، مسابقه شنا و مسابقات کنتاکت دفاع شخصی با حضور 30 شرکت کننده را از دیگر مسابقات برگزار شده در بین تیمهای بانوان در رشتههای مختلف ورزشی برشمرد.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقه بدمینتون در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با تیم استان همدان، مسابقه والیبال تیمهای جوانان و امید با پیروزی تیم امید، مسابقات مقدماتی قهرمان کشوری بسکتبال نوجوانان منطقه شش با حضور تیمهای کردستان، کرمانشاه و لرستان و اعزام تیم کاراته به مسابقات انتخابی بسیج در خرم‌آباد تعداد 40 نفر و کسب مقام اول تیمی و دوم انفرادی در رشته کاتا را از دستاوردهای حضور بانوان ورزشکار در میادین رقابتی دانست.

این مسئول با اشاره به برگزاری مسابقات بدمینتون در سالن‌های نفت و طالقانی، یادآور شد: حضور سه ورزشکار بروجردی در قالب تیم لرستان و اعزام تیم کاراته به مسابقات کشوری بسیج و برگزاری آزمون واستاژ سراسری ارتقای کمربند با شرکت 163 ورزشکار از دیگر فعالیت‌های بانوان ورزشکار بروجردی در سال جاری است.