حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷

برگزاری نشست هم اندیشی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نشست هم اندیشی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیما

برگزاری نشست هم اندیشی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیما

برگزاری نشست هم اندیشی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیما

جلسه هم اندیشی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به میزبانی صدا و سیمای مرکز لرستان با حضور روحانیت معزز ، اساتید حوزه و دانشگاه ، فرهیختگان، اهل قلم و مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، بازوند مدیرکل مرکز لرستان با تبریک هفته وحدت و میلاد مسعود رسول مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)با اشاره به اهیمت بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، به تشریح تفاوت های این انقلاب با سایر انقلاب های دنیا پرداخت و افزود : انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به لحاظ ماهیت ، اثر گذاری و رهبری با سایر انقلاب های  صورت گرفته در دنیا تفاوت ماهوی دارد.

بازوند گفت : انقلاب اسلامی رویدادی است که متعلق به همه جامع بشری می باشد و یک معجزه  الهی در تاریخ اسلامی است. وی افزود : رسانه ملی قصد دارد با استفاده از نظرات و دید گاههای نخبگان جامعه پرداخت مناسب رسانه ای به این رویداد مهم داشته باشد.

در ادامه این جلسه حاضرین مباحثی  را مطرح کردند که از جمله آنها فرصت ها و تهدید های در پیش روی انقلاب اسلامی ، اعتماد سازی و هویت بخشی ، مدیریت مناسب فضای مجازی ، باید ها و نباید های رسانه استانی در موضوع انقلاب اسلامی ، بیان مفاهیم قرآن و نهج البلاغه و الگو سازی در انقلاب ، ایجاد سیستم اداری متناسب با شعار انقلاب ، استفاده از همه ظرفیت ها و نیرو ها با سلایق مختلف در رسانه ، چالش های پیش روی رسانه در مقابله با ابزار های جدید اطلاع رسانی ، بها دادن به جایگاه بانوان و استفاده ازظرفیت آنان در تولید برنامه ها  بودند.