جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری هرگونه کنسرت موسیقی در بروجرد ممنوع است - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری هرگونه کنسرت موسیقی در بروجرد ممنوع است

برگزاری هرگونه کنسرت موسیقی در بروجرد ممنوع است

فرماندار ویژه بروجرد گفت: برگزاری هرگونه همایش و یا کنسرت موسیقی در شهر علما و فرزانگان بدون نظارت و تصویب شورای فرهنگ عمومی این شهرستان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، مسلم پورقاسمیان در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار داشت: تب برفکی امسال خسارات زیادی به دامداران این شهرستان وارد کرد که در صورت وجود واکسن این بیماری و تولید آن در دانشکده‌های پزشکی استان از تلفات دام جلوگیری می‌شد.

وی با اشاره به راه‌اندازی سیمای شهرستان بروجرد عنوان کرد: این حرکت اقدامی مهم در راستای دستیابی به شبکه مستقل شهرستانی است که با هزینه‌ای بالغ‌بر سه میلیارد تومان در این شهرستان آغاز به کارکرده و برای نخستین بار قرار است شهرستان بروجرد میزبان جزء خوانی قرآن کریم در دهه سوم ماه مبارک رمضان باشد.

فرماندار ویژه بروجرد افزود: جزء خوانی قرآن کریم در دهه سوم ماه مبارک رمضان از روز بیست و یکم این ماه بنا بر اعلام سیمای مرکز استان از ساعت 10 و 30 دقیقه به مدت یک ساعت به‌صورت زنده از سیمای مرکز بروجرد بر روی شبکه استانی افلاک پخش می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دهمین همایش ملی تشکل‌های غیردولتی در این شهرستان بیان کرد: با توجه به نبود اعتبارات فرهنگی لازم برای پوشش این واقعه فرهنگی باید استانداری لرستان تمامی هزینه‌های آن را تأمین کند.

پورقاسمیان تصریح کرد: برگزاری هرگونه همایش و یا کنسرت موسیقی در شهر علما و فرزانگان بدون نظارت و تصویب شورای فرهنگ عمومی ممنوع است اما برگزاری همایش‌های شاد با محورهای مختلف با رعایت موازین اسلامی زیر نظر شورای فرهنگ عمومی این شهرستان آزاد و بلامانع است.