جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری همایش قضات و کارکنان دادگستری لرستان با حضور آیت‌الله لاریجانی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش قضات و کارکنان دادگستری لرستان با حضور آیت‌الله لاریجانی

برگزاری همایش قضات و کارکنان دادگستری لرستان با حضور آیت‌الله لاریجانی

دیدار قضات و کارکنان دادگستری لرستان با آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه‌قضائیه در خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، بعدازظهر روز سه شنبه دیدار قضات و کارکنان دادگستری لرستان با آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه‌قضائیه در خرم‌آباد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در سفر دو روزه آیت‌الله آملی‌لاریجانی به لرستان در روز نخست آن در بدو ورود به خرم‌آباد به شهدای لرستان ادای احترام کرد.

پس از آن در کنگره فخر نور یادواره 55 شهید روحانی و شهیدان سیدنورالدین و سیدفخرالدین رحیمی شرکت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

بر اساس گزارش فارس در خرم‌آباد برنامه عصر روز سه شنبه رئیس قوه‌قضائیه دیدار با قضات و کارکنان دادگستری لرستان و شرکت در شورای اداری بود.

گفتنی است، جمعی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه‌قضائیه روز چهارشنبه به 9 شهرستان استان لرستان سفر می‌کنند.

در این سفر حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری رئیس دیوان عدالت اداری به شهر الیگودرز، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور به شهر چگنی، علی‌اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها به شهر بروجرد، حجت‌الاسلام حصاری معاون قضایی به شهر کوهدشت، محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم به شهر الشتر، ذبیح‌الله خدائیان معاون حقوقی به شهر ازنا، شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی به شهر پلدختر، کهزادی معاون اداری، پشتیبانی و عمرانی به شهر دلفان و احمد تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شهر دورود برای بررسی وضعیت قضایی شهرستان‌های این استان سفر می‌کنند.