جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری همایش نقش مشارکت اجتماعی در کاهش موادمخدر در چگنی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش نقش مشارکت اجتماعی در کاهش موادمخدر در چگنی

برگزاری همایش نقش مشارکت اجتماعی در کاهش موادمخدر در چگنی

به گزارش خبرگزاری فارس از چگنی، همایش نقش مشارکت اجتماعی در کاهش و مدیریت کنترل موادمخدر با حضور 40 تن از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش امداد در سالن اجتماعات مدیریت این شهرستان به همت کمیته امداد در راستای آموزش و ارتقای سطح اطلاعات کاربردی مددجویان مورد هدف برگزار شد.

در این همایش فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چگنی به رویکردی اجتماعی و نقش پیش‌گیرانه از آسیب‌‌های اجتماعی کمیته امداد اشاره و اظهار کرد: این نهاد انقلابی در کنار ارائه خدمات مالی بیدار کردن افکار جامعه و مبارزه با سوءمصرف موادمخدر را به نحو مطلوبی در این شهرستان و روستاهای تابعه در دستور کار دارد و کارشناسان ما نیز در ارائه مطالب مفید به همایش‌های امداد نقش فعالی دارند.

یارالله عبدی به گستردگی مواد و عمق آن در جامعه اشاره کرد و گفت: مبارزه با موادمخدر با هماهنگی تشکل‌های مردمی و سازمان‌های دولتی چشم‌انداز بهتری دارد و غفلت از آن کشور را دچار صدمات جبران‌ناپذیری می‌کند.

وی در جمع زنان سرپرست خانوار این شهرستان گفت: این مبارزه از بهترین معروفات و تلنگری بر وجدان‌های خفته و خمود است که آسیب جامعه ناشی از سوءمصرف و عوارض ناشی از آن یعنی طلاق، بی‌سامانی و سرقت را به نحو مطلوب هدایت می‌کند و باید از کمیته امداد امام به خاطر برگزاری این کلاس‌ها تجلیل و قدردانی شود.