رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری همایش پیاده‌روی با حضور خانواده‌های شاهد در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش پیاده‌روی با حضور خانواده‌های شاهد در پلدختر

برگزاری همایش پیاده‌روی با حضور خانواده‌های شاهد در پلدختر

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پلدختر گفت: در آستانه روز شهید همایش پیاده‌روی با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران و همچنین آحاد مردم در پلدختر برگزار می‌شود.

غلامعلی محمودوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پلدختر افزود: این همایش صبح پنجشنبه 21 اسفند ساعت 9 صبح از ورزشگاه شهید سرمالیان تا گلزار شهدای پلدختر برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم مقام شهید و شهادت و بیعت با آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا در آستانه 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و  روز شهید را هدف برگزاری این همایش پیاده‌روی عنوان کرد و تصریح کرد: شهدا با خون خود درخت انقلاب را آبیاری کرده و برای حفظ ارزش‌ها حماسه‌ای آفریدند که تا ابد جاودانه می‌ماند.

محمودوند افزود: 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید در سال 1358 روز شهید نامگذاری شده و به همین مناسبت برنامه‌هایی شامل برگزاری غبارروبی از گلزار شهدا و بیعت با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور مسئولان در روز پنجشنبه هفته جاری، سرکشی از خانواده‌های شهدا به همراه تجلیل از مقام شهدا، همایش پیاده‌روی با حضور خانواده‌ی معظم شاهد و ایثارگر و آحاد، حضور کارکنان و خانواده‌های آنان در نماز جمعه روز 22 اسفند ماه به این مناسبت از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدختر برگزار می‌شود.

وی گفت: تکریم شهدا تکریم ارزش‌ها و مجاهدت‌های کسانی است که در طول تاریخ با نثار جان خود در راه انقلاب و ارزش‌ها جاودانه شده‌اند.

این مسئول خاطرنشان کرد: شهرستان پلدختر از حیث تقدیم شهید و همچنین ایثارگری شهری جهادی و دارای نصاب در سطح استان لرستان و کشور است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدختر اظهار داشت: شهرستان پلدختر 312 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده و به نسبت جمعیت دومین شهر در کشور از حیث تقدیم شهید در دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.